تصویر اصلی سرویس تعمیرات چیلر آرسان

سرویس تعمیرات چیلر آرسان

سرویس تعمیرات چیلر آرسان یکی از خدمات منحصر به فردی است که توسط آرسان سرویس برای بهره برداران چلیر ارائه می شود. چیلر تراکمی یکی از ماشین آلات سرمایش صنعتی است که با انرژی الکتریکی کار می کند. در بهترین حالت هفت برابر انرژی الکتریکی دریافتی به ما می تواند انرژی سرمایی بدهد. البته چیلرهایی که اغلب در ایران استفاده می شوند، حدودا چهار تا پنج برابر انرژی دریافتی می توانند سرماسازی کنند. این ماشین سرمایشی دارای تجهیزات اصلی کمپرسور، کندانسور، اکسپنشن ولو و اواپراتور است.

جهت دریافت خدمات سرویس تعمیرات چیلر آرسان ابتدا باید با مشخصات چیلر تراکمی آشنا باشیم تا بتوانیم به بهترین نحوه ممکن اقدامات لازم بر روی چیلر را انجام دهیم.

همانطور که اشاره کردیم چیلر از چهار قسمت اصلی تشکیل شده است که با توجه به همین قسمت ها می توان چیلر را در شکل های متنوع و ظرفیت های مختلف دسته بندی نمود. تابلو برق چیلر هم یکی از تجهیزات اصلی چیلر است که قطعات مکانیکی را روشن و خاموش و کنترل می کند. تابلو برق چیلر نیز از دو قسمت مدار قدرت و مدار فرمان تشکیل شده است که مدار قدرت شامل کلید ها و مدار فرمان از سنسور ها و کنترل کننده ها تشکیل می شوند.

سرویس تعمیرات چیلر آرسان

 

سرویس تعمیرات چیلر آرسان در بخش های مخنلفی دسته میشوند که در اینجا به شرح آنان میپردازیم :

 

سرویس تعمیرات چیلر تراکمی آرسان

چیلر تراکمی یکی از تجهیزاتی است که داری دو بخش اصلی مکانیکی و الکتریکی می باشد. کمپرسور جزء بخش مکانیکال، و تابلو برق مدار قدرت و فرمان جزء بخش الکتریکال است. همچنین چیلر دارای دو مبدل کندانسور و اواپراتور و یک عدد شیر انبساط ( اکسپنشن ولو ) است. چیلر تراکمی که مهمترین بخش آن کمپرسور است در هنگامی که ایرادی در سیستم پیش آید و ادامه یابد این خرابی منجر می شود که کمپرسور آسیب ببیند.

سرویس تعمیرات چیلر تراکمی آرسان

 

سرویس تعمیرات چیلر صنعتی آرسان

سرویس تعمیرات چیلر صنعتی یکی از خدمات آرسان سرویس است که همواره تیم آماده اعزام به پای پروژه هستند. چیلرهای صنعتی همانند چیلر تهویه مطبوع دارای سیکل سرمایشی و تجهیزات جانبی تقریبا مشترکی است و یکی از تفاوت اصلی این چیلرها میزان ساعت کارکرد و دمای کاری آن است. چیلر صنعتی در تمام طول سال کار می کند و به همین دلیل دارای اهمیت خاصی از نظر سلامتی و صحت عملکرد است. این چیلرها معمولا دارای کندانسور هوایی هستند که به آن چیلر هواخنک گفته می شود.

 

سرویس تعمیرات چیلر صنعتی آرسان

سرویس تعمیرات چیلر تهویه مطبوع آرسان

قسمتی از سرویس تعمیرات چیلر آرسان مربوط به سرویس تعمیرات چیلر تهویه مطبوع است. چیلر تهویه مطبوع به چیلری گفته می شود که فقط برای سرمایش ساختمان به کار برده می شود. این چیلرها در شهر تهران معمولا پنج ماه کار می کنند و هفت ماه زمان استراحت آنان است. این چیلرها در انواع مشخصی وجود دارد که کندانسور آبی و کندانسور هوایی دو مدل از پر مصرف ترین آنان هستند.

سرویس تعمیرات چیلر تهویه مطبوع آرسان

 

سرویس تعمیرات چیلر پیستونی آرسان

سرویس تعمیرات چیلر اسکرو آرسان

سرویس تعمیرات چیلر اسکرال آرسان

سرویس تعمیرات چیلر هوا خنک آرسان

سرویس تعمیرات چیلر آب خنک آرسان

کمپرسور چیلر آرسان

کندانسور چیلر آرسان

اکسپنشن ولو چیلر آرسان

اواپراتور چیلر آرسان

تابلو برق چیلر آرسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.