تعمیر چیلر کریر Carrier

 

چیلر کریر از قدیمی ترین چیلرهای صنعت تهویه مطبوع است که توسط ویلیس کریر ساخته شد و در صنعت سرمایش صنعتی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار گرفت. تعمیر چیلر کریر و تعمیر چیلر ساراول از تعمیرات تخصصی صنعت تهویه مطبوع به شمار می رود که حتما باید توسط تیم تخصصی انجام شود. اگر چیلر کریر به طور غیرمنتظره ای از کار بیفتند، با خرابی و احتمالاً اتفاقاتی ناراحت کننده و غیر قابل تحمل مواجه خواهید شد. همچنین آرسان سرویس جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر چیلر سرویس اورهال چیلر و می توانید با آرسان سرویس تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

با تعمیر چیلر کریر و نگهداری پیش بینی شده چیلر کریر، قبل از وقوع خرابی از مشکلات احتمالی مطلع خواهید شد. این برای شما تجملاتی را به ارمغان می آورد که قبل از تعمیرات پر هزینه چیلر کریر جلوگیری می شود. این اقدام کاهش ناراحتی مصرف کنندکان چیلر کریر می شود. تعمیر چیلر کریر را برنامه ریزی کنید. با استفاده از بهترین ابزارها و فناوری‌های تست امروزی، می‌توانیم مشکلات سیستم ساختمانی پنهان را کشف یا رد کنیم. در نتیجه، ما می توانیم به شما کمک کنیم که استفاده بهتری از فرآیند خنک سازی چیلر کریر منتفع شوید.

 

تعمیر چیلر کریر

 


تعمیرات چیلر تراکمی کریر


زمانی که قصد دارید برای تعمیر چیلر کریر خود اقدام نمایید، سوال پیش می آید که از چه افرادی و چه کسانی در این زمینه استفاده نماییم. در این مورد می توان از افرادی که تجربه کافی در تعمیر انواع چیلر به خصوص تجربه در زمینه تعمیر چیلر کریر دارند، استفاده نمایید. امروزه مراکز مختلفی خدمات متنوعی را برای تعمیر چیلر تراکمی به شما ارائه می دهند. شما می توانید با در نظر گرفتن مواردی از بخش های کاربردی، نسبت به تعمیر چیلر تراکمی کریر خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید زمانی که قصد استفاده از خدمات این موسسات را دارید، از سابقه آن ها در زمینه تعمیر چیلر کریرآگاه شوید و سپس نسبت به انتخاب آنان اقدام نمایید.

تعمیر چیلر تراکمی کریر بسیار پیچیده است و افرادی که در این زمینه به شما ارائه خدمات می‌دهند باید آگاهی کامل نسبت به انجام تعمیر چیلر کریر را داشته باشند. در کل می ‌توان گفت که تعمیر چیلر تراکمی امروزه در صنعت رواج پیدا کرده و دلیل این رواج استفاده روز افزون از چیلر تراکمی در صنایع تولید و بسته بندی و تهویه مطبوع ساختمان های متفاوت است. در کل باید گفت که در زمینه تعمیر چیلر تراکمی بهتر است از خدمات مراکز حرفه ای استفاده شود تا بتوان از بهترین کارایی بهره برداری کرد.

 

تعمیرات چیلر تراکمی کریر

 

برای تعمیر چیلر تراکمی کریر روش های مختلف وجود دارد که آرسان سرویس با اتکا بر تجربه چندین ساله خود روشی با کمترین هزینه و بهترین کارایی را برای سرویس و تعمیرات استفاده میکند. یکی از مهم ترین بخش تعمیر چیلر تراکمی؛ عیب یابی پیش آمده است که این نیازمند تجربه و دانش فراوان کارشناس چیلر بوده و در مرحله بعدی تجربه تعمیرکار چیلر نیز نقش عمده ای در پروسه سرویس و تعمیرات به حساب میاید. در بخش تعمیر چیلر کریر، آرسان سرویس بر روی چند نکته بیشترین تاکید را دارد و یکی از مهمترین آنان استفاده از قطعات اورجینال و تعمیرات مقدم بر تعویض قطعات است.

یکی از نیاز هایی که باعث می شود محیط برای انسان قابل تحمل باشد، هوای مطبوع و با طروات است به طوری که اگر محیط خیلی گرم باشد اصلا قابل تحمل نیست و انسان در این شرایط غیرقابل تحمل نمی تواند بماند. همچنین اگر هوای محیط خیلی سرد باشد نیز شرایط برای تحمل انسان ایده آل نیست. به همین شرط سلامت تجهیزات تهویه مطبوع و سرد کننده ها الزامی است به طوری که گاهی اتفاق می افتد در زمانی که به هوای خنک نیاز داریم اگر چیلر از کار بیفتد استفاده از ساختمان مختل می شود.

محصولاتی که ما در روزمره خود از آن استفاده میکنیم تحت فرآیندی در کارخانجات تولید و بدست ما رسیده است. به طور مثال در صنعت غذا، دارو، رنگ،  مواد شیمیایی، نفت و پتروشیمی و سایر صنایع تولیدی؛ دارو مهم ترین خوراکی است که میتواند جان انسانی را نجات دهد. اگر همین دارو در دمای بالاتری از حد مجاز تولید شود اصطلاحا به آن میگویند سیاه شده و غیر قابل استفاده میباشد. این یعنی کل خط داروسازی به خنک کنندگی چیلر ارتباط دارد.

در سایر صنایع غذایی و تولیدی نیز این مقدار حساسیت در زمان تولید وجود دارد. در زمانی که فرآیند خنک سازی متوقف شود اپراتور به فکر تعمیر چیلر تراکمی میفتد که این مورد نیاز به پیش نیازهایی است که عیب یابی چیلر تراکمی مهم ترین آن می باشد. در صورتی که چیلر استفاده شده در کارخانجات از برند کریر باشد، تعمیر چیلر کریر اقدامی اساسی است.

چیلری که با کمپرسور کار میکند را چیلر تراکمی میگوییم و این چیلر که ماشین سرمایی است چیلر نام دارد. کمپرسور تراکمی کریر که هم میتواند اسکرو باشد و یا حتی پیستونی و اسکرال و تنوع این دستگاه ها به کاربری های مختلف و شرایط اقتصادی و اقلیم ارتباط دارد. بهترین نوع چیلر تراکمی؛ چیلر تراکمی کمپرسور اسکرو با کندانسور هوایی و تابلو برق کاملا الکترونیکی PLC  همراه با اکسپنشن ولو الکترونیکی ( شیر انبساط برقی ) است.