تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر

تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر

ما خدمات تعمیر کمپرسور چیلر را ارائه می‌دهیم که شامل یک بازبینی کامل و تعمیر کردن تمام کمپرسور است. تمام قطعات از نظر آسیب بررسی شده و تمام تلورانس‌ها طبق توصیه‌های سازنده ثبت و بررسی می‌شوند. سپس کمپرسور بازسازی شده و قطعات فرسوده یا معیوب را با استانداردهای شرکت سازنده با استفاده از قطعات یدکی اورجینال جایگزین می گردد.

در تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر، در مواردی که روتورها یا میل لنگ  بالاتر از حد مجاز سایش توصیه شده سازنده هستند، می توان آنها را با دقت به استاندارد اصلی ماشینکاری کرد. ماردون کمپرسور اسکرو یا سیلندر پیستون گرفته تا بازسازی کامل از جمله میل لنگ جدید یا بلبرینگ ها، کمپرسورها معمولا قابل تعمیر هستند اما در برخی از موارد آسیب قطعات به حدی است که تعمیرات صرفه اقتصادی ندارد.

حتی کمپرسورهای پیچیده و تکنولوژی بالا نیز به نحو احسن مدیریت و اجرا می شوند. تکنسین های آرسان سرویس بر تمامی فناوری های لازم مورد استفاده در هنگام تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر تسلط دارند. مدیریت حرفه ای پروژه، تحویل به موقع و حداکثر کیفیت را تضمین می کند.

تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر

 


جایگزین کمپرسور چیلر


با نظارت بر روندها و انواع کاربری های چیلر، سعی کنید انبارهای کاملی از کمپرسورهای سرمایشی بازسازی شده را در انبار آماده برای جایگزینی فوری نگه دارید. تعویض مستقیم تضمین می کند که زمان از کار افتادگی به حداقل می رسد و می توان محصول را حفظ کرد.

در صورت درخواست تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر، تیم‌های بازوبست کمپرسور چیلر با تجربه ما نیز می‌توانند کمپرسور قدیمی را حذف کرده و کمپرسور تازه‌ ساخته‌شده را، اغلب در عرض چند ساعت، با کمترین اختلال، تعویض کنند. این سرویس در تهران و در سراسر کشور در دسترس است.

جایگزین کمپرسور چیلر

 


تعمیرات اساسی سیم پیچی کمپرسور چیلر


سیم پیچی کمپرسور چیلر یک فرآیند تخصصی است و آرسان سرویس تاکید زیادی بر مزایای داشتن سیم پیچی با دستگاه خود دارد. همه پرسنل سیم پیچی ما در این زمینه متخصص و مجرب هستند و یک دستگاه سیم پیچی ما را قادر می سازد تا به سرعت با انواع و اندازه های استاتور که انعطاف پذیری کامل را ارائه می دهند، برخورد کنیم. این در هنگام برخورد با مدیریت هزینه و زمان تعمیرات بسیار ارزشمند است.

مشاوره با یک مهندس خدمات آرسان سرویس به مشتریان کمک می کند تا فاصله زمانی مناسبی را برای تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر تعیین کنند.

ما فقط از مواد با درجه بالاتر برای برآوردن نیازهای خاص صنعت سرمایشی استفاده می کنیم. تمام لاک ها ضد فریون و ضد روغن کمپرسور هستند و عایق استفاده شده مطابق با بالاترین استاندارد است. سیم پیچ های استاتور پس از تعویض تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرند. این شامل تست فلاش تا 2000 ولت به زمین، آزمایش بر روی یک ترانسفورماتور بار کامل و در نهایت جهت چرخش است. قرائت های اهم به صورت تاریخی ثبت و نگهداری می شوند.

تعمیرات اساسی سیم پیچی کمپرسور چیلر

 


جوانسازی چیلر با تعمیر اساسی کمپرسور


چیلرهای تراکمی اغلب تحت بارهای سنگین کار می کنند که این اتفاق باعث می شود در گذر زمان مکانیکال و الکتریکال کمپرسور صدمه ببیند. حتی بهترین تجهیزات هم از این قائده مستثنی نیستند. اما تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر توسط یک متخصص آرسان سرویس، کیفیت تجهیزات را به شرایط اوج باز می گرداند تا از خرابی های پیش رو جلوگیری کند، راحتی را حفظ کند و عمر محصول تجهیزات سخت کوش سردکننده شما را افزایش دهد.

جایگزینی قطعات اصلی، عملکرد سیستم را به شرایط کارخانه برمی گرداند که قابل مقایسه با یک سیستم جدید است. با تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر، قطعات مستعد خرابی شناسایی می شوند و از ایجاد مشکل و از کار افتادگی چیلر جلوگیری می کند. برای جلوگیری از خرابی سیستم و تعمیرات پرهزینه قطعات مستهلک شده تعویض می شوند. این اتفاق باعث افزایش عمر تجهیزات می شود.

با تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر نه تنها از هزینه های خرابی جلوگیری می شود، بلکه عمر طولانی محصول باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه خرید تجهیزات جدید می شود. بررسی اجمالی یکی از بخش های بسیار مهم تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، تعمیرات اساسی است. تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر فرصت هایی را برای جداسازی و بازرسی قطعات از نظر سایش و مستهلک فراهم می کند.

 

جوانسازی کمپرسور چیلر

 

تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر بیش از اینکه یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از خرابی محصول باشد، اقدامات پیشگیرانه ای برای بازگرداندن عملکرد سیستم به کارایی شرایط کارخانه است. در تعمیرات اساسی، قطعات دوار و دینامیک (قطعات سایش) به صورت چشمی برای علائم خراشیدگی بررسی می شوند و ابعاد اندازه گیری می شوند. قطعات تمیز می شوند یا در صورت ایراد تعویض می شوند.

بنابراین، تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر، عوامل زوال ناشی از استهلاک (ساییدگی، شلی و تغییرات ابعادی در قسمت‌های بلبرینگ) را از بین می‌برد و در نتیجه کارایی کمپرسور را به حالت اولیه باز می‌گرداند. تعمیرات اساسی طول عمر تجهیزات را افزایش می دهد و چندین سال کارکرد بدون مشکل را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.