سرویس اورهال چیلر

 

منبع اصلی خنک کننده برای اکثر تاسیسات صنایع و ساختمان ها، چیلر است. چیلر نیز مانند تمام تجهیزات الکتریکی / مکانیکی ، در طول سال ها در معرض فرسایش و پارگی است. یک برنامه نگهداری پیشگیرانه فعال قطعا روند را کند می کند، اما با این وجود، فرسودگی داخلی همچنان ادامه دارد.

تعمیر اساسی چیلر شما، علاوه بر یک برنامه نگهداری پیشگیرانه، از سرمایه شما بیشتر محافظت می کند. در طول سرویس اورهال چیلر، تمام واشرها و آب بندی ها و همچنین هر گونه قطعات فرسوده چیلر و کمپرسور مورد بررسی قرار میگیرند و تعویض می شوند، راه اندازی چیلر صورت می گیرد.

 

سرویس اورهال چیلر

 

هر چند وقت یک بار باید چیلر خود را سرویس اورهال کنید؟

اگر تعمیر و نگهداری پیشگیرانه صورت گرفته باشد و چیلر از نظر طراحی ساخت و بهره برداری در شرایط مناسبی باشد , برای چیلر تهویه مطبوع 15 سال و چیلر صنایع که در طول سال در حال کار میباشند 8 سال  یا 20000 بیست هزار ساعت توصیه شده است. اگر چیلر تحت شرایط شدیدتری مانند استفاده مکرر یا تعمیر و نگهداری ناکافی کار کند، باید در فواصل زمانی کمتری سرویس اورهال چیلر صورت گیرد.

مزایای ملموسی وجود دارد که می توان از سرویس اورهال چیلر به دست آورد. این مزایا اغلب می تواند از هزینه تعمیرات اساسی بیشتر باشد. برخی از مزایا عبارتند از:

 • کارایی بهتر و کیفیت بهره برداری افزایش میابد
 • از خاموشی های غیرمنتظره اجتناب میشود
 • هزینه های نگهداری کاهش میابد
 • عمر چیلر طولانی تر میشود
 • مشکلات پنهان کشف میشود
 • اطمینان خاطر صورت میگیرد

فرآیند سرویس اورهال چیلر شامل ارتقاء سازنده برای افزایش قابلیت اطمینان دستگاه خواهد بود. اکثر مدیران عواقب ناگوار خرابی تجهیزات را تجربه کرده اند و با توجه به اهمیت سیستم چیلر، چقدر نگران کننده است. موضوعی که هم میتواند کارفرما را دچار هزینه های زیادی را بکند و هم وقفه در خنک سازی تهویه مطبوع و خط تولید صورت گیرد.

تجهیزات خود را کارآمد و قابل اعتماد نگه دارید. همه اجزای تهویه مطبوع به چیزی بیش از سرویس معمولی نیاز دارند. برای به حداکثر رساندن عملکرد و عمر مفید آنها به خوبی نگهداری می شود، به طور دوره ای، تمام تجهیزات نیاز به بازرسی و تعمیرات اساسی با خدمات سرویس اورهال چیلر نیاز دارند.

بازرسی های کلیدی و تعمیرات اساسی برای تجهیزات چیلرهای زیر صورت میگیرد :

 • چیلر تراکمی آب خنک
 • چیلر تراکمی هوا خنک
 • چیلر تراکمی اسکرو
 • چیلر تراکمی پیستونی
 • چیلر تراکمی صنعتی
 • چیلر تراکمی تهویه مطبوع

اکنون برای آینده ای بدون نگرانی برنامه ریزی کنید، خدمات سرویس اورهال چیلر یک افزونه ارزشمند برای شما است. طبق قرارداد خدمات ما به شما کمک خواهیم کرد تا اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید برای اطمینان از طولانی تر کردن عمر چیلر خود و اضطراب ناشی از توقف برنامه ریزی نشده را از بین ببرید.

تکنسین های آگاه و با تجربه ما می توانند شما را در این فرآیند راهنمایی کنند. به دنبال یک برنامه منظم تعمیر و نگهداری چیلر برای به حداکثر رساندن طول عمر تجهیزات خنک کننده و در عین حال به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی ضروری است. در عین حال سرویس اورهال چیلر به طور منظم می تواند در دراز مدت با کاهش خطر خرابی، تعمیرات غیر ضروری و خرابی زودهنگام قطعات، موجب صرفه جویی در هزینه و انرژی شود.

 


سرویس اورهال چیلر چیست؟


همانطور که اصطلاحات نشان می‌دهند، خرابی چیلر و سرویس اورهال چیلر شامل جدا کردن قطعات چیلر، بازرسی قطعات، تعویض قطعات حیاتی در صورت لزوم و قرار دادن همه آن‌ها در کنار هم است. با سرویس اورهال چیلر سیستم شما، تکنسین ها می توانند نقاط مشکلی را که تشخیص دقیق آنها دشوار است، شناسایی کنند. تعمیرات اساسی همچنین به تکنسین ها این امکان را می دهد که مناطق سایش را ارزیابی کنند، سلامت قطعات را بررسی کنند، و اجزای حیاتی مانند واشر، حلقه های اورینگ، پوشش ها و مهر و موم ها را جایگزین کنند.

از آنجایی که چیلرها از قطعات متحرک بسیاری تشکیل شده اند که با هم کار می کنند، مشکلات کوچک می توانند به سرعت به یک خرابی اساسی تبدیل شوند. پیروی از برنامه منظم سرویس اورهال چیلر و به طور کلی سرویس چیلر بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات جزئی و به حداکثر رساندن سرمایه گذاری شما است.

 

سرویس اورهال چیلر چیست

 

چیلرها نشان دهنده سرمایه گذاری های قابل توجهی هستند و اطمینان از اینکه ارزش آن سرمایه گذاری را به حداکثر می رساند بسیار مهم است. از سوی دیگر، شکست زودرس یکی از مهم ترین موانع برای مشاهده بازگشت سرمایه است.

سرویس اورهال چیلر مزایای کوتاه مدت و بلندمدت دارد. در کوتاه مدت، سرویس اورهال کارایی چیلر شما را به حداکثر می‌رساند، بنابراین می‌توانید از همان روز اول انتظار هزینه‌های عملیاتی کمتری را داشته باشید. در عین حال، تعمیرات اساسی مزایای بلندمدتی از جمله کاهش خطر خرابی، افزایش طول عمر سیستم شما و بهبود کیفیت هوای مطبوع ساختمان و افزایش کیفیت خنک کاری محصولات تولیدی را ارائه می دهد.

 


 پیمانکار سرویس اورهال چیلر چه ویژگی دارد؟


انجام سرویس اورهال چیلر را نمی توان نادیده گرفت. برای اطمینان از اینکه کار به درستی، به موقع و در حد بودجه انجام می شود، به تیمی از متخصصان معتبر با تجربه عملی نیاز دارید. تیم خدمات آرسان سرویس دارای تخصص فنی برای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری چیلر تهویه مطبوع یا صنعتی شما است.

 

پیمانکار سرویس اورهال چیلر

 

خواه هدف شما به حداکثر رساندن بهره وری انرژی امروز باشد یا افزایش طول عمر سیستم چیلر خود، تیم آرسان سرویس اینجاست تا اهداف شما را اولویت بندی کند. ما برای ارزیابی سلامت سیستم شما و ارائه راه حل مناسب با شما همکاری خواهیم کرد. ما وضوح و شفافیت را در هر مرحله از فرآیند در اولویت قرار می دهیم، بنابراین شما آماده هستید تا بهترین تصمیمات تهویه مطبوع را برای کسب و کار خود بگیرید. مهم نیست که تعمیرات پیشگیرانه یا تعمیرات اضطراری را انجام دهیم، ما خدمات سفارشی را به سیستم سرویس اورهال چیلر را به شما ارائه می دهیم.

 

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرابی چیلر و سایر نقاط عطف تعمیر و نگهداری هستید؟

همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به هر یک از سؤالات شما پاسخ دهیم یا یک قرار سرویس اورهال چیلر با یکی از تیم های فنی آرسان سرویس تعیین کنیم.