سرویس سالیانه سردخانه

 

هنگامی که به خدمات سرویس سالیانه سردخانه صنعتی در تاسیسات خود نیاز دارید، بسیار مهم است که یک تکنسین بتواند به سرعت پاسخ دهد تا از خسارت به سردخانه شما جلوگیری نماید. تیم مجرب آرسان سرویس در خدمات و سرویس سردخانه های صنعتی به خصوص سرویس سالیانه سردخانه تخصص دارد.

تکنسین های آرسان سرویس برای تشخیص و حل مشکلات در کل پروژه مانند سرویس کندانسینگ یونیت، نشت یابی سردخانه، نصب و راه اندازی سردخانه، سرویس تابلو برق سردخانه و کف یا سقف آسیب دیده دوره گذرانده اند.

 

سرویس سالیانه سردخانه

 


خدمات سرویس سالیانه سردخانه


 • سرویس کمپرسور چیلر
 • سرویس کندانسینگ یونیت
 • سرویس کمپرسور و آنالیز روغن
 • سرویس فن کندانسور و اواپراتور
 • سرویس کنترل کننده های دما , فشار و آمپر
 • سرویس تابلو برق سردخانه و آچار کشی
 • سرویس و نشت یابی خط فریون
 • سرویس درب های سردخانه

 

خدمات سرویس سالیانه سردخانه

 

آرسان سرویس به ارائه خدمات محلی، قابل اعتماد و جامع برای سردخانه های صنعتی و کشاورزی افتخار می کنند. این یک تجزیه و تحلیل عمیق است که توسط کارشناسان ما انجام میشود که به مرکز شما می آیند و محیط و نیازهای خاص شما را بررسی می کنند. در پایان کار سرویس سالیانه سردخانه تحلیلی دریافت خواهید کرد که مصرف انرژی، صحت عملکرد کیفیت خنک سازی سردخانه ها را به شما نشان می دهد.

سردخانه ها با کالای فاسد شدنی سر و کار دارند. در مورد عملکرد روان سیستم سردسازی باید با برنامه از پیش تعیین شده رفتار کرد. در سردخانه ها با مواد فاسد شدنی سر و کار داریم و نمی توانیم دمای بالاتری در سردخانه داشته باشیم. هزینه مواد نگهداری شده در سردخانه بسیار بالاست. و از این رو با سرویس سالیانه به موقع و منظم از خرابی هایی که ممکن است پیش آید جلوگیری می کنیم.

عملکرد سیستم با گذشت زمان و کاهش راندمان بصورت محسوس کاهش می‌یابد، نیروی الکتریکی بیشتری مصرف می‌کند و در نتیجه قبض‌های برق بالاتری را به همراه دارد که باعث کاهش سود می‌شود. همچنین تجهیزات سردکننده به مرور زمان دچار خرابی هایی میگردد که ممکن است شما را دچار خسارات مالی زیادی بکند.

 

خدمات سرویس سالیانه سردخانه

 

ما می توانیم بیشتر آن راندمان از دست رفته را با تعمیر و نگهداری منظم بازیابی کنیم. مطالعات نشان می دهد که با تنظیم منظم یک دستگاه تا 95٪ از راندمان اولیه خود را حفظ می کند. این بدان معنی است که هزینه تنظیم دوره ای با صرفه جویی در قبض برق ماهانه شما و کاهش هزینه های جاری و تعمیر، بسیار سریع بازیابی می شود.

در صورت شکست نمی توانید زمان را از دست بدهید. ما بهترین و جامع ترین خدمات را برای مراقبت از سیستم سردخانه و سرویس سالیانه سردخانه ارائه می دهیم. ما با تجربه و تخصص خود، سیستم شما را بهینه می کنیم و از حداکثر بهره وری انرژی، توزیع کامل هوا اطمینان می دهیم. و این اطمینان را به شما میدهیم که با کنترل و سرویس تمام سردخانه، کیفیت بهره برداری افزایش و هزینه های جاری کمتر خواهد شد.

 

با انتخاب یک راه حل خدمات از آرسان سرویس ، از مزایای بی نظیر زیر بهره مند می شوید:

 • پرسنل آموزش دیده :

مهندسان و تکنسین های ما آموزش دیده اند تا تجهیزات سردخانه پیچیده را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

 • خدمات اولویت دار :

به همه مشتریانی که راه‌حل‌های خدمات سرویس سالانه سردخانه ما را انتخاب می‌کنند، خدمات اولویت‌دار ارائه می‌شود تا تماس‌ های شما سریع‌تر انجام شود و سیستم سریع‌تر به بهره برداری برسد.

 • بررسی های پیشگیرانه :

تحت تمام راه حل های خدماتی خود، ما بررسی های نگهداری پیشگیرانه را ارائه می دهیم که به شناسایی زودهنگام مشکلات کمک می کند و از زمان های پرهزینه جلوگیری می کند.

لوازم یدکی اصلی :

با انتخاب راه‌حل خدمات ما، از لوازم یدکی اصلی و اورجینال استفاده میکنیم که راه طولانی در تضمین زمان بالا برای سردخانه شما خواهند داشت.

طول عمر :

لوازم یدکی اصلی و اورجینال و تعمیر و نگهداری منظم به افزایش عمر سردخانه شما کمک شایانی کرده و سرویس سالیانه سردخانه شما به خوبی پیش می رود.