ساخت سردخانه

ساخت سردخانه

 

ملاحظات متعددی در تعیین بهترین نحوه ساخت و ساز برای هر تاسیسات سردخانه منحصر به فرد وجود دارد. به عنوان یکی از سازندگان انبارهای سردخانه در کشور، آرسان سرویس به طور ماهرانه ای قادر است بهترین راه حل های مبتنی بر ارزش را برای نیازهای مشتریان خود در انبارهای سردکننده ارائه دهد.

انتخاب نوع ساخت و ساز نقش مهمی در نحوه عایق بندی و سردسازی انبار دارد. سردخانه های ساختمانی جدید را می توان با بتن عایق (پیش ساخته)، پانل های فلزی عایق شده( ساندویچ پنل ) یا ترکیبی از این دو ساخت. علاوه بر این، یک انبار معمولی موجود را می توان از طریق نصب ساندویچ پانل به سردخانه تبدیل کرد. این گزینه قفسه های مرتفع یک راه حل عالی برای زمانی است که مکان مورد نظر در یک منطقه با حداقل زمین در دسترس است و به کاربر سردخانه اجازه می دهد فضای محیط را به سردخانه زیر صفر یا سردخانه بالای صفر تبدیل کند.

روش تحویل پروژه آرسان سرویس کیفیت طراحی و ساخت، مدیریت هزینه و پایبندی به زمان بندی را در یک نقطه مسئولیت ترکیب می کند. در نتیجه، مشتریان ما از یکپارچگی کامل بهره می برند. تیم طراحی ما متخصصان ساخت سردخانه به طور موثر این اجزای کلیدی و بهترین ارزش را برای مشتریان تجزیه و تحلیل می کنند. در صنعتی که تخصص در آن ضروری است، آرسان سرویس یک مشاور مورد اعتماد برای ساخت سردخانه میباشد.

 

ساخت سردخانه

 


محاسبات ساخت سردخانه


در مرحله طراحی، در نظر گرفتن اثرات دماهای محیط پیرامون، بارهای محصول و تجهیزات بر فضاها در نظر گرفته میشود. تعیین چگونگی دستیابی به مقدار ( Q میزان گرماگیری یا سرما سازی) لازم برای تاسیسات سردخانه به بهترین وجه از طریق تلاش مشترک بین مهندسین تبرید آرسان سرویس محاسبه می شود. سپس تجهیزات تبرید را انتخاب می کنیم. هزینه عملیاتی پیش‌بینی‌شده، بر اساس هزینه برق مصرفی، یکی دیگر از عوامل کلیدی در انتخاب تجهیزات و تعیین مقادیر (Q) پیشنهادی است.

عوامل متعددی باعث افزایش تقاضا برای ساخت سردخانه می شود: سفارش آنلاین، حتی برای اقلام فاسد شدنی، در حال افزایش است. مصرف کنندگان آگاه به سلامتی علاقه ای به غذاهای منجمد نشان می دهند. با توجه به اینکه انبارها و سردخانه‌ها را می‌توان کارآمدتر و ارزان‌تر از سوپرمارکت‌ها اداره کرد، بسیاری از خرده‌فروشان مشتاق هستند که کالاهای مورد نیاز را انبار کنند. با این حال، ساخت تاسیسات سردخانه پرهزینه است (و ساخت آن در مقایسه با یک انبار معمولی زمان بیشتری می برد).

این سیستم‌ها باید از نظر اینکه تا چه حد نیازهای خاص محصول را برآورده می‌کنند، مانند اقلام مورد نیاز، محدوده دمایی مورد نیاز، مدت زمان نگهداری محصول و تدارکات انتقال مواد غذایی در حال رسیدن از یک محفظه به محفظه دیگر، ارزیابی شوند. اما آنها همچنین باید بر اساس میزان مطابقت آنها با الزامات کلی ساختمان ارزیابی شوند.

 

محاسبات ساخت سردخانه

 


انتخاب سرمازا در ساخت سردخانه


گزینه های نوع فریون و نوع شارژ فریون به سرعت در حال تغییر هستند. سیستم‌ها و سیستم‌های چرخش مایع با استفاده از هیدروفلوئوروکربن‌ها (HFC) در حال حذف شدن هستند. سیستم‌های مبتنی بر آمونیاک با شارژ کم، که سازگارتر با محیط زیست هستند، جایگزین‌های محبوبی هستند. مبردهای دی اکسید کربن و هیدروفلورولفین ها (HFOs) گزینه های دیگر هستند.

هزینه های عملیاتی برای تبرید باید در برنامه ریزی قبل از ساخت در نظر گرفته شود، زیرا سیستم های تبرید مصرف کنندگان بزرگ انرژی هستند. این تیم همچنین باید تاسیسات و زیرساخت های سایت را برای توانایی آنها در حمایت از تقاضای بالای انرژی ارزیابی کند.

تقاضای مصرف کنندگان احتمالاً انبارهای سردخانه را به سرمایه گذاری دارایی بادوام تبدیل می کند. تعهد کل صنعت به پیش از ساخت و انواع تحویل پروژه مناسب برای موفقیت بسیار مهم است، زیرا تنها برنامه ریزی اولیه و جمع آوری داده ها می تواند پیچیدگی های طراحی، ساخت و بهره برداری سردخانه را کاهش دهد.

 

انتخاب سرمازا در ساخت سردخانه

 

تامین محل ساخت فضای سردخانه

آماده سازی محل ساخت سردخانه

ساخت بدنه و یا اتاق سردخانه

نصب دیوار

نصب کف

نصب سقف

نصب درب

نصب اوارپراتور

لوله کشی سردخانه

مونتاژ کندانسینگ یونیت

عایقکاری و درز بندی سردخانه

نصب چراغ و لوازم برقی

تاسیسات سردخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.