سرویس اورهال سردخانه

 

سرویس اورهال سردخانه جهت اطمینان از صحت عملکرد کافی سردسازی و حداکثر بهره برداری در دوره های منظم امری ضروری است. سردخانه ها محل انبار کردن کالاهایی هستند که در هوای محیط در مدت زمان کمتری فاسد می شوند و این انبارهای سرد با کاهش سرعت تنفس کالاها مدت زمان ماندگاری را افزایش می دهند. سرویس کندانسینگ یونیت سردخانه نیز از دیگر اقدامات مهم در زمینه نگهداری سردخانه است.

ایمنی اتاق سرد شما ضروری است، همچنین کارمندان و کسانی که از اتاق سرد شما استفاده می کنند باید همیشه در امان باشند. نگهداری نامناسب درب های سردخانه می تواند منجر به مجروح شدن اعضای تیم یا گیر افتادن پرسنل در اتاق های سرد شود. همه اینها برای کسب و کار شما، فعالیت روزمره و کارمندان شما مضر است.

 

سرویس اورهال سردخانه

 

نوسازی درهای اتاق سرد سردخانه یا فریزر موجود و درهای اتاق سرد ضروری است تا اطمینان حاصل شود که اتاق سرد شما همچنان کارآمد و مؤثر کار می کند. اگر اتاق سرد شما ناکارآمد کار کند، می‌تواند منجر به کار سخت‌تر دستگاه‌های تبرید شود، به این معنی که هزینه‌های انرژی شما ممکن است بالا برود. همچنین می تواند به معنای از دست دادن و آسیب به محصولات شما باشد. اگر کسب‌وکارتان راه‌حل‌های ذخیره‌سازی سردتان را حفظ نکنند تا مطمئن شود در شرایط بهینه هستند، همه این‌ها نتایج پرهزینه‌ای دارد.

 


سرویس اورهال سردخانه شامل چه اقداماتی است ؟


اگر فکر می‌کنید که سردخانه زیر صفر و بالای صفر شما ممکن است نیاز به بازسازی و سرویس اورهال دارد بهتر است مواردی را که آرسان سرویس انجام می دهد را نیز مطالعه بفرمایید تا تمایز ما به نسبت سایر شرکت ها نمایان شود.

 • تعویض یا ترمیم درب سردخانه و واشرهای هوا بندی درزها
 • بررسی و تعویض سیستم های المنت اواپراتور یا دیفراست
 • بررسی نصب / تعویض کف اتاق سردخانه یا روکش کف
 •  ترمیم عایق دیواره های داخلی سردخانه
 • تعمیرات اساسی سردخانه
 • سرویس و اورهال کندانسینگ یونیت
 • سرویس و اورهال کمپرسور سردخانه
 • سرویس و اورهال تابلو برق سردخانه
 • سرویس و اروهال شیرآلات سردخانه
 • سرویس و اورهال کنترل کننده های فشار و دمای سردخانه
 • نوسازی سردخانه

 

اقدامات سرویس اورهال سردخانه

 


سرویس اورهال و ترمیم عایق بندی سردخانه


اگر پانل های سردخانه شروع به لایه برداری یا آسیب دیده باشند، عملکرد عایق خود را از دست می دهند و باعث می شود تجهیزات سردخانه سخت تر کار کنند و سردخانه شما کارآمد نباشد. سقف‌ها در صورتی که ورقه های آن از هم جدا شده باشند، تحت فشار بیشتری قرار می‌گیرند و خطر فروریختن آن‌ها را افزایش می‌دهند این زمانی است که باید به فکر تعویض آن فکر کنید.

اگر اتاق سردخانه از داخل آسیب دیده است که زیبایی شناسی را تحت تأثیر قرار می دهد، یا اگر لایه فولادی پاره شده و باعث ایجاد لبه های ناهموار و غیره شده است، آنگاه بازسازی سردخانه را در نظر بگیرید. می‌توانیم از ورق استیل جهت ترمیم و ایجاد فضایی سالم و استانداردبرای بهبود ظاهر و ایمنی اتاق، نصب کنیم.

 

سرویس اورهال سردخانه و ترمیم عایق بندی

 

اگر می‌خواهید بدانید که آیا تیم آرسان سرویس می‌تواند سردخانه شما را بازسازی کند، یا اگر می‌خواهید استعلام قیمت برای سرویس اورهال سردخانه خود بگیرید ؛ همین اکنون با تیم متخصص ما تماس بگیرید! می توانید با تماس با ما با شماره 02177688712 تماس بگیرید. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که به هر یک از سؤالات شما پاسخ دهیم.

 


نکات مهم در رابطه با سرویس اورهال سردخانه


ما اهمیت داشتن یک سردخانه کارآمد را درک می‌کنیم و اینکه چگونه یک سردخانه ناکارآمد می‌تواند بر کسب‌وکار شما تأثیر منفی بگذارد. ما همچنین می دانیم که رعایت تمام مقررات بهداشتی و ایمنی صنعت شما برای سردخانه شما چقدر مهم است. به همین دلیل است که آرسان سرویس نه تنها نصب و راه اندازی سردخانه جدید را ارائه می دهد، بلکه سرویس اورهال سردخانه و بازسازی سردخانه زیر صفر و بالای صفر نیز ارائه می دهیم. با این حال، در برخی شرایط که فکر می‌کنیم سردخانه غیرقابل تعمیر است، بسیاری، جایگزینی کامل را توصیه می‌کنیم؛ اما ما همیشه در طول فرآیند پرس و جو و بهترین راه‌حل برای کسب‌وکار شما را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم.

 

نکات مهم در رابطه با سرویس اورهال سردخانه

 


سرویس اورهال سردخانه فریونی


تنها مکانی که میتوان از فاسد شدن کالاها جلوگیری کرد، سردخانهاست و این سردخانه ها در اندازه های مختلف و تناژهای متنوع مورد بهره برداری قرار می گیرند. معمولا در ظرفیت های بالاتر از هزار تن از سردخانه آمونیاک و در سردخانه های کوچک تر از سردخانه فریونی استفاده می شود؛ ما در اینجا درمورد سردخانه فریونی توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

سردخانه نیز مانند تمام تجهیزات الکتریکال / مکانیکال ، در طول زمان در معرض فرسایش و استهلاک هستند. یک برنامه تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه سردخانه فعال قطعا روند را کند می کند، اما با این وجود، فرسودگی تجهیزات داخلی همچنان ادامه دارد.

تعمیر اساسی سردخانه شما، علاوه بر یک برنامه نگهداری پیشگیرانه، از سرمایه شما بیشتر محافظت می کند. در طول سرویس اورهال سردخانه، تمام واشرها و هوابندی ها و همچنین هر گونه قطعات فرسوده سردخانه و کمپرسور سردخانه مورد بررسی قرار گرفته و تعویض می شوند.

سرویس اورهال سردخانه فریونی

 


هر چند وقت یک بار باید سردخانه خود را سرویس اورهال کنید؟


اگر تعمیر و نگهداری پیشگیرانه صورت گرفته باشد و سردخانه از نظر طراحی ساخت و بهره برداری در شرایط مناسبی باشد، نیازی کمتری به سرویس اورهال سردخانه است. ولی اگر سردخانه تحت شرایط شدیدتری مانند استفاده مکرر و طولانی و یا تعمیر و نگهداری ناکافی کار کند، باید در فواصل زمانی کمتری سرویس اورهال سردخانه صورت گیرد.

 

سرویس اورهال سردخانه

 

مزایای ملموسی وجود دارد که می توان از سرویس اورهال سردخانه به دست آورد. این مزایا اغلب می تواند از هزینه تعمیرات اساسی بیشتر باشد. برخی از مزایا عبارتند از:

 • کارایی بهتر و کیفیت بهره برداری سردسازی افزایش می یابد
 • از خاموشی های غیر منتظره و خرابی ها اجتناب می شود
 • هزینه های نگهداری بصورت محسوس کاهش می یابد
 • عمر تجهیزات سردخانه طولانی تر می شود
 • مشکلات پنهان سردخانه کشف می شود
 • اطمینان خاطر صورت می گیرد

فرآیند سرویس اورهال سردخانه شامل ارتقاء و بهبودهای سازنده برای افزایش قابلیت اطمینان دستگاه خواهد بود.