تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی

 

تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی و تعمیر کمپرسور سردخانه از خدمات اصلی آرسان سرویس است که در سراسر ایران به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. سردخانه صنعتی به سردخانه ای گفته م یشود بصورت صنعتی مدیریت می شود و کالای داخل آن میتواند اقلام صنعتی یا اقلام خوراکی باشد.

کمپرسور سردخانه یکی از اجزایی است که مستقیماً در کاهش دمای داخل محفظه نقش دارد. این ماده فریون را تحت فشار قرار می دهد که سپس به رویدادهای دیگری منجر می شود و در نهایت هوای داخل اتاق را خنک می کند. بنابراین مهم است که کمپرسور به درستی انتخاب و نصب شود تا بتواند کار خود را مطابق با بهرتین کیفیت انجام دهد.

ما در آرسان سرویس در خدمات تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه صنعتی با تیم مجرب متخصص هستیم. ما قبلاً کارهای زیادی در سراسر ایران انجام داده ایم و آنها از کار ما راضی هستند. ما لیست بزرگی از مشتریان خود داریم که نحوه کار ما را به شما ثابت خواهند کرد. ما به طور کامل برای ارائه خدمات تعمیرات اساسی کمپرسور برای سردخانه مجهز هستیم.

چرا ما را انتخاب کنید؟

  • 15 سال تجربه
  •   خدمات حرفه ای
  •   تیم واجد شرایط
  •   خدمات اضطراری و به موقع
تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی
 

سرویس تعمیرات کمپرسور سردخانه صنعتی

تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی یکی از تخصصی ترین خدمات مهندسی است که حتما باید توسط افراد مجرب و آموزش دیده صورت گیرد. ما می توانیم یک کمپرسور رفت و برگشتی یا همان سیلندر پیستوینی را به طور کامل مورد سرویس تعمیرات انجام دهیم.

قدرت کمپرسور به اندازه سردخانه ای که دارید (یا خواهید داشت) بستگی دارد. و کمپرسورها معمولا از یک و نیم اسب بخار 1.5hp تا چهل اسب بخار 40hp در سردخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سرویس تعمیرات کمپرسور سردخانه صنعتی

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نصب و تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی می توانید با شماره 09122008935 با ما تماس بگیرید.

 اگر می دانید به چه نوع کمپرسوری نیاز دارید، می توانید به بخش نصب سردخانه ما بروید و ما یکی از مهندسان خود را برای نصب کمپرسور جدید برای شما اعزام خواهیم کرد. ما می توانیم کمپرسور شما را برای شما نصب کنیم حتی اگر بقیه سردخانه قبلاً نصب شده باشد. ما به طور حرفه ای کمپرسور شما را نصب میکنیم تا سردخانه شما بدون هیچ مشکلی سرد شود.

اگر به یک خدمات سرویس اورهال کمپرسور سردخانه کامل نیاز دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان جهت ایجاد پروژه جدید جهت برنامه ریزی اقدام نمایید. کارشناسان ما با توجه به نیاز شما بهترین مشاوره را جهت برنامه ریزی تعمیر کمپرسور سردخانه صنعتی شما انجام می دهند و شما میتوانید با اطمینان خاطر تمامی کمپرسورهای سردخانه صنعتی خود را در زمان های مختلف سرویس و تعمیر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.