سرویس چیلر صنعتی

 

سرویس چیلر صنعتی در تهران و سراسر ایران یکی از خدمات اصلی آرسان سرویس است و ما آمادگی داریم، در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و کارایی سرویس چیلر شما را انجام دهیم. شما چه به دنبال یک سرویس چیلر یا یک برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه برنامه ریزی شده باشید، می توانید برای حفاظت از سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع به مهندسان آرسان سرویس اعتماد کنید.

تیم کارشناسان ما کار بر روی تمام مارک های اصلی چیلر و تعمیر چیلر آموزش دیده اند. تجربه آنها طیف گسترده ای از صنایع از جمله تولید، داروسازی، خودروسازی، تحقیقات، آموزش و مدیریت امکانات را در بر می گیرد.

مهندسان خدمات ما به طور کامل با انواع کمپرسورهای فریونی (سیلندر پیستونی، اسکرال و اسکرو) آشنا هستند. آنها با مجموعه ای از پمپ ها، شیرهای کنترل، مبدل های حرارتی، انواع کنترل کننده های فشار و دما و آمپر و سایر قطعات آشنا هستند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن موثرترین و کارآمدترین راه حل را به شما ارائه دهند.

سرویس چیلر صنعتی

بازدیدهای منظم و پیشگیرانه از خدمات کمک می کند تا خطر خرابی چیلر صنعتی شما و نیاز به سرویس چیلر صنعتی به حداقل برسد و اطمینان حاصل شود که تجهیزات سرمایه ای شما مقرون به صرفه تر و کارآمدتر هستند.

در حالی که واحدهای چیلر جدید معمولاً دارای گارانتی سازنده به عنوان استاندارد هستند، تنها در صورتی معتبر است که تجهیزات از همان ابتدا به طور صحیح و حرفه ای سرویس شوند، این شامل بازبینی الکتریکال و مکانیکال چیلر نیز می شود. برنامه‌های خدمات چیلر ما برای برآورده کردن این الزامات خاص طراحی شده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که چیلر شما مطابق با  استاندارد    ASHRAE  میباشد.

 


برنامه سرویس چیلر صنعتی


برنامه های سرویس چیلر صنعتی شامل:

  • برنامه ای متناسب با عملکرد و بودجه شما
  • یک هماهنگ کننده خدمات اختصاصی برای تنظیم زمان بازدید شما
  • یک مهندس خدمات اختصاصی برای انجام خدمات شما
  • گزارش های کتبی از وضعیت، از جمله مقادیر پارامترهای دقیق
  • نرخ نیروی کار و سفر برای هر کار مورد نیاز
  • تامین متریال اورجینال و فابریک شرکتی
  • مشاوره فنی رایگان
  • پاسخ تفکیک اولویت نسبت به مشتریان غیر قراردادی
  • نرخ های رقابتی

برنامه سرویس چیلر صنعتی

پس از هر بازدید، کارشناس اعزام شده گزارش کتبی جامعی از وضعیت فعلی تجهیزات سرمایشی ارائه می دهد. این شامل مقادیر پارامترهای دقیق است، نه فقط تیک باکس ها جهت بازدید سطحی. ما همیشه هر اقدام توصیه شده ای را که مهندس خدمات ما توصیه می کند برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده پیشنهاد می کنیم. با محافظت از تجهیزات خود در برابر تعمیرات پرهزینه چیلر و خرابی های غیر ضروری، در درازمدت در هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

چیلرهای آبی و هوایی بزرگ و کوچک به طور یکسان همه جهت خنک کردن به کار گرفته میشوند. انرژی را از جایی که نمی خواهید به جایی دیگر منتقل میکنند، به طور کلی اصول چرخه تبرید در طول سال ها به هیچ وجه تغییر نکرده است. تکنولوژی با این حال. با محدودیت‌های روزافزون بر روی مسائل زیست‌محیطی (مقررات)، صنعت تبرید مجبور شد به کار خود ادامه دهد. با تمرکز بر انتشار مستقیم و غیرمستقیم کربن در اتمسفر، طراحی چیلرها مجبور به تمرکز بر راندمان نهایی است.

 

افزایش کارایی و سرویس چیلر صنعتی

در سرویس چیلر صنعتی، از نقطه نظر خدمات، دستورالعمل های سختگیرانه ای در حال حاضر برای محدود کردن انتشار مستقیم مبردها به جو وجود دارد، در صورتی که اثر گرمایشی قوی داشته باشند. تست نشتی برای محدود کردن این انتشار مستقیم و برای کارکردن چیلر با حداکثر راندمان بسیار مهم است (کارایی بیشتر برابر، توان کمتر، انتشار کمتر، هزینه کمتر)

برای بهره مندی از این پیشرفت ها، مهم است که همه چیلرها به درستی توسط متخصصانی که به طور کامل همه موارد فوق را درک می کنند، سرویس شوند. مهندسان آرسان سرویس به طور کامل با تمام جنبه های عملکرد چیلر آشنا هستند و می توانند این تجربه را برای نگه داشتن هر چیلر در حالت کار بهینه به کار ببرند. طبق تجربه ما، یک سری خدمات خوب می تواند هزینه های قابل توجهی را از نظر هزینه های انرژی، مواد و زمان خرابی صرفه جویی کند.

سرویس و افزایش کارایی

 

سرویس تعمیرات چیلر صنعتی

به طور مشابه، مهم است که به هر کار سرویس چیلر صنعتی به روشی عملی و مقرون به صرفه نزدیک شوید. تشخیص مختصر خطا اولین گام مهم است و به دنبال آن بحث آزاد با مشتری در مورد بهترین راه برای دستیابی به هدف کارکرد کامل ماشین در محدودیت‌های زمانی و بودجه انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.