تعمیر چیلر ساران

 

شرکت ساران یک از تولید کننده تجهیزات سرمایشی صنعتی و تهویه مطبوع است که چیلر تراکمی آن نیز بصورت فراوان مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیر چیلر ساران به دو قسمت مکانیکی و برقی تقسیم می شود. تعمیر کمپرسور چیلر ساران مانند جزء تعمیرات مکانیکی چیلر را شامل می شود. در چیلر ساران از کمپرسورهای مختلفی استفاده می شود و عمده ترین کمپرسوری که در چیلر ساران مورد استفاده قرار می گردد از برند دی وی ام کوپلند dwm است.

تعمیر چیلر ساران، تعمیر چیلر یورک، تعمیر کمپرسور دی وی ام کوپلند dwm و تعمیر سردخانه زیر صفر جزو خدمات آرسان سرویس است و در این سال ها تعمیرات و بازسازی چیلرهای ساران برای ارتقا کیفیت و بالابردن بهره وری در دستور کار قرار گرفته و سالانه تعداد زیادی از این چیلر ها بازسازی می گردند.

سرویس تعمیر چیلر ساران به صورت تخصصی در مرکز آرسان سرویس انجام می گیرد. هنگامی که کارشناسان آرسان سرویس را انتخاب می کنید، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که از متخصصان آموزش دیده خدمات قابل اعتمادی دریافت می کنید.

 

تعمیر چیلر ساران

 

در چیلر ساران دانش و تجربه برای موفقیت در عیب یابی و راه اندازی چیلر دارای اهمیت فراوانی میباشد. ما از اعتماد مشتریان خود در انتخاب آرسان سرویس برای تعمیر چیلر ساران قدردانی می کنیم. شما می توانید اطمینان داشته باشید که هرگونه خدمات سرویس تعمیرات چیلر و سیستم تهویه مطبوع توسط تکنسین های آرسان سرویس در همان لحظه و با بهترین کیفیت انجام می شود.

تکنسین های تحصیلکرده و مجرب آرسان سرویس با استفاده تجربیات سالها فعالیت در صنعت سرمایشی در سراسر ایران ، چیلر ساران شما را عیب یابی می کنند. کارشناسان ما فراتر از خرابی پیش آمده نگاه و بررسی می کنند و نقاطی ممکن است آسیب پذیر باشند را شناسایی کرده و آنها را رفع عیب میکنند. خدمات تعمیر واحد چیلر ساران  بر اساس فرآیندهای حاصل از تخصص و تجربه سالهای فراوان به عنوان یکی از مراکز پیشرو تعمیرات و راه اندازی چیلر را خدمت مشتریان گرامی تقدیم مینماید.

اگر می خواهید بصورت دوره ای از آرسان سرویس پشتیبانی نگهداری چیلر ساران را دریافت نمایید با دفتر آرسان سرویس تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد خدمات , سرویس نگهداری پیشگیرانه و تعمیر چیلر ساران در اختیارتان قرار دهیم.

 


تعمیر چیلر تراکمی ساران


تعمیر چیلر تراکمی ساران شامل تعمیر کمپرسور چیلر ، عیب یابی واصلاح مدار قدرت و فرمان تابلو برق , تعمیر و تعویض کندانسور و اواپراتور چیلر در صورت آسیب دیدن هریک یا هردوی آنها ، سرویس یا تعویض شیر انبساط. تعمیر چیلر تراکمی ساران معمولا پس از نگهداری غیر اصولی باید صورت گیرد. برای تعمیر چیلر حتما باید از افراد مجرب و آموزش دیده کمک بگیریم که از این طریق میتوان سلامت صحت عملکرد چیلر ساران را تضمین کنیم.

 

تعمیر چیلر تراکمی ساران

 

چیلر تراکمی ساران از دو قسمت برقی و مکانیکی تشکیل شده که این امر با فرآیندهای مختلف تحت مکانیزم ترمودینامیکی حالت گرفتن گرما ( سرمادهی )  را انجام می دهند که تمامی قطعات سیکل را شامل می شود.

 

تعمیر چیلر ساران در انواع مختلف دسته بندی میشود که عبارت است از:

  • تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی هوا خنک ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی آب خنک ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور پیستونی ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرو ساران
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور باز ساران

 


تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساران


در صنایع تولیدی جهت فرآوری محصول و بسته بندی نیاز به سرمایش داریم که این سرما باید پیوسته در سیکل وجود داشته باشد جهت تامین این سرما از ماشین آلات صنعتی استفاده میکنیم که چیلر صنعتی ساران نام دارد. چیلر تراکمی صنعتی ساعات بیشتری نسبت به چیلر تراکمی تهویه مطبوع کار میکند و این تفاوت منجر میشود چیلر صنعتی موجب تحمل استهلاک بیشتری شود. از لحاظ میزان ساعتی که چیلر تراکمی ساران کار میکند در تهویه مطبوع به اندازه 1500 ساعت کار و چیلر تراکمی صنعتی 5000 ساعت کار میکند و این اعداد با توجه به نوع طراحی و کاربری و کیفیت مورد تقاضا میتواند کاهش یا افزایش داشته باشد.

 

تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساران

 

چیلر تراکمی صنعتی ساران دارای کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور و تابلو برق میباشد. امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی بهترین نوع چیلر را میتوان چیلر تراکمی صنعتی ساران با کمپرسور اسکرو همراه با کندانسور هوایی و شیر انبساط الکترونیکی و تابلو برق کاملا اتوماتیک PLC   نام برد. سرویس تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساران نیازمند تجربه بالا و دانش فنی اجرایی کافی میباشد که کارشناس فنی اجرایی بتواند در کمترین زمان ممکن چیلر صنعتی را عیب یابی و سرویس تعمیرات چیلر را به صورت منظم و اصولی انجام دهد.

 


تعمیرات چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران


خنک بودن محل زندگی انسان باید به گونه ای باشد که احساس راحتی را برای انسان فراهم کند. برای تامین این شرایط یکی از گزینه ها استفاده از چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران میباشد. این نوع چیلر هم میتواند بصورت مرکزی و هم مستقل برای هر واحد مورد استفاده قرار گیرد. چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول ظرفیت پایینی که برای هر واحد به طور مستقل استفاده میشود مینی چیلر نام دارد و چیلری که برای تمام ساختمان استفاده می گردد چیلر مرکزی نام دارد. زمانی که چیلر ساختمان به مشکل میخورد و کار نمیکند باید عیب یابی چیلر صورت گیرد و پس از عیب یابی تعمیرات چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران صورت گیرد.

 

تعمیرات چیلر تراکمی تهویه ساران