تعمیر چیلر ساراول Saravel

 

تعمیر چیلر ساراول به دو قسمت الکتریکال و مکانیکال تقسیم شده و تعمیر کمپرسور چیلر بخش تعمیرات مکانیکال را شامل می شود. در چیلر ساراول از کمپرسورهای متفاوتی استفاده می گردد. عمده ترین کمپرسوری که در چیلر ساراول استفاده می شود از برند کوپلند dwm است. ساراول اولین تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع در خاور میانه است و چیلر ساراول یکی از بهترین چیلرهای تولید شده در ایران به شمار می رود. همچنین تعمیر چیلر ساراول بدلیل کیفیت بالای آن ساده تر و در مدت زمان کمتری صورت می پذیرد.

تعمیر چیلر ساراول و تعمیر چیلر ساران جزو خدمات اصلی آرسان سرویس بوده و در این سال ها تعمیرات چیلر و سرویس اورهال چیلرهای ساراول برای بروزرسانی کیفیت و افزایش بهره وری در دستور کار قرار گرفته و سالانه تعداد زیادی از این چیلر ها بروزآوری می شوند.

ما راه اندازی و تعمیر چیلر ساراول را به صورت تخصصی اجرا نموده ایم. آرسان سرویس در زمینه تعمیر، تعویض و نگهداری پیشگیرانه چیلر ساراول و انواع واحدهای تهویه مطبوع ساراول پیشرو است. هنگامی که کارشناسان آرسان سرویس را انتخاب می کنید، می توانید خاطر جمع باشید که از متخصصان آموزش دیده خدمات قابل اعتماد دریافت می کنید.

در چیلر های ساراول دانش کافی و تجربه برای موفقیت در عیب یابی و راه اندازی چیلر بسیار حائز اهمیت است. ما از اعتماد مشتریان خود در انتخاب آرسان سرویس برای تعمیر چیلر ساراول قدردانی می کنیم. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که هرگونه خدمات سرویس تعمیرات چیلر و سیستم تهویه مطبوع توسط تکنسین های آرسان سرویس بلافاصله و به خوبی انجام می شود و به شما این امکان را می دهیم تا از اطمینان بیشتری برخوردار شوید و خطر بروز خرابی در آینده را کاهش دهید.

 


این مقاله را نیز مطالعه نمایید : نشت یابی سردخانه


 

تکنسین های آموزش دیده و مجرب آرسان سرویس با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از تجربیات با مشتریان در سراسر ایران، تجهیزات چیلر ساراول شما را عیب یابی می کنند. تکنسین آرسان سرویس فراتر از خرابی فوری اقدام می کنند و نقاط ضعف یا زمینه های موثر در خرابی را شناسایی کرده و آنها را رفع عیب می کنند. خدمات تعمیر چیلر ساراول بر اساس فرآیندهای حاصل از تخصص سال ها تجربه به عنوان پیشروترین مرکز تعمیرات و راه اندازی چیلر را خدمت مشتریان گرامی تقدیم می نماید.

 

تعمیر چیلر ساراول

 

آیا می دانید تخصص آرسان سرویس فراتر از تجهیزات چیلر ساراول است؟ ما به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های پیشرو در صنعت سردکننده ها و تهویه مطبوع، به همه برندها و انواع چیلر و تهویه مطبوع صنعتی و تهویه مطبوع خدمات ارائه می دهیم.

اگر می خواهید مرتباً از آرسان سرویس پشتیبانی نگهداری چیلر ساراول دریافت کنید با دفتر آرسان سرویس تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد خدمات، سرویس نگهداری پیشگیرانه و تعمیر چیلر ساراول در اختیارتان قرار دهیم.

 


تعمیر چیلر تراکمی ساراول


تعمیرات چیلر تراکمی ساراول شامل تعمیرات کمپرسور، عیب یابی و اصلاح مدار فرمان الکتریکی و قدرت، عیب یابی و یا اصلاح مدار کنترلی plc، تعویض کندانسور و یا اواپراتور چیلر در صورت فرسوده بودن هریک یا هردوی آنها، سرویس، تعمیر یا تعویض شیر انبساط است. تعمیر چیلر تراکمی ساراول معمولا پس از بهره برداری غیر اصولی اتفاق می افتد و جهت تعمیر چیلر حتما باید از افراد مجرب تحصیل کرده کمک بگیریم که از این طریق میتوان سلامت صحت عملکرد چیلر را تضمین کنیم.

چیلر تراکمی از دو بخش الکتریکال و مکانیکال تشکیل شده است که این امر با مکانیزم های مختلف و تحت فرآیند ترمودینامیکی حالت گرماگیری ( سرمادهی )  را انجام می دهند که تمامی قطعات را شامل می شود؛ کمپرسور چیلر ساراول نیز از دو قسمت مکانیکی و سیم پیچی تشکیل شده است که در تعمیر چیلر ساراول باید به این نکته توجه کرد.

تابلو برق مدار فرمان و مدار قدرت در بخش الکتریکی قرار دارند و همچنین کنترلر های دما و فشار و آمپر نقش حفاظت چیلر تراکمی را برعهده دارند که در هنگام تعمیر چیلر تراکمی ساراول نحوه، هزینه و زمان بندی به میزان آسیب دیدن چیلر ارتباط دارد.

برای خنک کردن محیط های ساختمانی و سرد کردن محصولات صنعتی به چیلر نیاز داریم و چیلر ها به دو سیستم جذبی و تراکمی تقسیم می شوند که در اینجا در مورد چیلر تراکمی توضیحاتی را ارائه میدهیم. همانطور که اطلاع دارید چیلر تراکمی در انواع مختلفی تولید و مورد بهره برداری قرار میگیرد که از لحاظ کاربری به دو نوع صنعتی و تهویه مطبوع دسته بندی می شوند و از نوع ساختاری نیز به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در اینجا به اختصار توضیحات تفصیلی عنوان میکنیم.

 


تعمیر چیلر ساراول در انواع مختلف دسته بندی میشود که عبارت است از:

  • تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی هوا خنک ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی آب خنک ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور پیستونی ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرو ساراول
  • تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور باز ساراول

 

تعمیر چیلر تراکمی ساراول

 


تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساراول


در کارخانجات صنعتی محصولات تولیدی نیاز به کاهش دما پس از پروسه تولید دارند و برای افزایش کیفیت محصولات باید از خنک کننده ای جهت افزایش کیفیت فرآیند استفاده نمود. چیلر تراکمی صنعتی ساعات بیشتری نسبت به چیلر تراکمی تهویه مطبوع کار میکند و این تفاوت باعث می شود که چیلر صنعتی، استهلاک و آسیب بیشتری را متحمل شود. از لحاظ کارکرد ساعتی چیلر تراکمی ساراول تهویه مطبوع در تهران حدودا سالی 1500 ساعت کار می کند و چیلر تراکمی صنعتی 5000 ساعت کار میکند و این اعداد با توجه به نوع طراحی و شکل مورد استفاده میتواند کاهش یا افزایش داشته باشد.

چیلر تراکمی صنعتی ساراول هم مانند سایر کاربری ها دارای انواع مختلفی است که از نوع کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور و تابلو برق میتوان به آن اشاره کرد و امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی بهترین نوع چیلر را میتوان چیلر تراکمی صنعتی با کمپرسور اسکرو با کندانسور هوایی و شیر انبساط الکترونیکی و تابلو برق کاملا اتوماتیک PLC  استفاده نام برد.

تعمیرات چیلر تراکمی صنعتی ساراول یا به طور کلی تعمیر چیلر تراکمی به تجربه بالا و دانش فنی کافی نیاز دارد که باید کارشناس اجرایی بتواند در سریعترین زمان ممکن چیلر را عیب یابی و تعمیر چیلر ساراول را آغاز نماید.

 

تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساراول

 


تعمیرات چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول


خنک نگهداشتن محل زندگی و اسکان انسان ها باید به گونه ای باشد که شخص احساس راحتی کند و از لحاظ دمای محسوس در شرایط قابل تحملی باشد. برای تامین این شرایط یکی از گزینه ها استفاده از چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول است. این نوع چیلر هم میتواند بصورت مرکزی و هم مستقل برای هر واحد مورد استفاده قرار گیرد.

نکته قابل توجه در تعمیر چیلر ساراول این است که چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول ظرفیت پایینی که برای هر واحد به طور مستقل استفاده میشود، مینی چیلر نام دارد و چیلری که برای تمام ساختمان استفاده می گردد چیلر مرکزی نام دارد.

وقتی که چیلر ساختمان خراب میشود و کار نمیکند باید عیب یابی چیلر صورت گیرد و پس از عیب یابی تعمیرات چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول انجام گیرد.

 

تعمیر چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول