تعمیر کمپرسور سردخانه زیر صفر

تعمیر کمپرسور سردخانه زیر صفر و تعمیر کمپرسور سردخانه یکی از خدمات آرسان سرویس است که در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشیم. سردخانه زیر صفر به سردخانه گفته میشود که جهت فریز کردن مورد استفاده قرار میگیرد و هر کالایی که نیاز به انبار کردن طولانی باشد در این سردخانه ها نگهداری می شود.

وقتی کمپرسور سردخانه زیر صفر شما از کار می افتد و به سرعت به راه اندازی مجدد نیاز نیاز دارید، چه کاری باید انجام دهید. کمپرسور سردخانه خاموش شد؟ آیا نیاز به سردخانه دارید؟

ما همیشه داستان های ترسناکی در مورد خرابی سیستم های سرمایش در سردکننده های معمولی می شنویم. به طور معمول، مقصر کمپرسور است که به نظر می رسد در نامناسب ترین زمان ها از کار می افتد، مانند زمانی که شما به تازگی یک محموله غذا یا کالای ارزشمند دریافت کرده اید. یا شب قبل از یک رویداد بزرگ. یا زمانی که موج گرما سرد نگه داشتن کالاها را دشوارتر و ضروری تر می کند.

تعمیر کمپرسور سردخانه زیر صفر

حتی در بهترین زمان ممکن است مدتی طول بکشد تا تکنسین سردخانه در محل حاضر شود. و اگر شما تنها کسی نیستید که تحت تأثیر قرار گرفته اید (مانند موج گرما)، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا در لیست تعمیرات باشید.اما اقلام حساس به دما مانند غذا و گل به سادگی آنقدر منتظر نمی مانند. ممکن است چند روز فرصت داشته باشید تا همه چیز را از دست بدهید، اما مطمئناً هفته ها یا ماه ها فرصت ندارید تا کمپرسور سردخانه تعمیر شود.

چه کاری می توانی انجام بدهی؟

آرسان سرویس یک راه سریع و آسان را برای شما فراهم می کند تا در کمترین زمان آن سردخانه خراب را دوباره راه اندازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید موجود برقراری تماس با آرسان سرویس میباشد تا با اعزام تیم تعمیرات فوری کمپرسور رزرو را جایگزین و کمپرسور خراب شده را جهت تعمیر به کارگاه منتقل کند.

 


سرویس تعمیرات کمپرسور سردخانه زیر صفر


تعمیرات کمپرسور سردخانه زیر صفر دارای دو بخش مختلف میباشد که شامل تعمیرات الکتریکال و مکانیکال میباشد. قسمت الکتریکال کمپرسور مربوط به سیم پیچ و روتور واستاتور میشود. قسمت مکانیکال کمپرسور از سیلندر , پیستون , شاتون , گژنپین و… تشکیل شده است.

سیم پیچی کمپرسور سردخانه توسط دستگاه صورت میگیرد و این ماشین با روشی که شرکت سازنده توصیه کرده برنامه ریزی میشود و سیم لاکی که در سیم پیچی مجدد استفاده میشود ضد فریون میباشد و در مقابل عبور فریون دچار واکنش نمیشود.

قطعات مکانیکی کمپرسور در ابتدا تماما دمونتاژ میگردد و هر قطعه ای که آسیب دیده باشد در صورت نیاز ترمیم و یا اگر نیاز باشد با قطعه اورجینال و اصلی تعویض میگردد.

سرویس تعمیرات کمپرسور سردخانه زیر صفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.