تعمیر چیلر یورک

 

تعمیر چیلر یورک، سیستم‌ها و کنترل‌های اتوماسیون ساختمان، سیستم‌های ایمنی و ایمنی آتش نشانی و … راه حل هایی که بر اساس الزامات عملکرد دقیق ساخته شده اند. مرکز تعمیرات آرسان سرویس تعمیرات و تعویض قطعات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را برای اکثر برندهای بزرگ ارائه می کند. تکنسین های پشتیبانی تلفنی کمک و عیب یابی را ارائه می دهند.

خدمات مهم ماموریتی که توسط کارشناسان فنی آموزش دیده، اختصاص داده شده به عملیات ساختمانی قابل اعتماد انجام می شود. مرکز تعمیرات چند فروشنده – تعمیرات و قطعات جایگزین با کیفیت بالا، مقرون به صرفه برای تعمیر چیلر یورک گارانتی کامل – قطعات تعمیر شده و بازسازی شده ما دارای ضمانت کامل یک ساله یا سه ساله هستند که به شما آرامش بیشتری می دهد.

پشتیبانی – تمام خدمات مرکز تعمیر چیلر یورک و تعمیر چیلر هیتاچی آرسان سرویس از طریق تکنسین های پشتیبانی تلفنی ما پشتیبانی می شود و کمک های اضافی و عیب یابی ارائه می دهد. همچنین سفارشات توسط مرکز تعمیرات به دقت ردیابی می شوند و اطمینان حاصل می شود که سفارشات طبق برنامه باقی می مانند و زمان تحویل به حداقل می رسد.

 

تعمیر چیلر یورک

 


تعمیر چیلر یورک برای چیلرهای هوا خنک و آب خنک یورک


سرویس و تعمیر چیلر یورک چیزی است که ما آن را جدی می گیریم. ما نصب کننده و سرویس دهنده همه چیلرهای اسکرال، اسکرو و سیلندر پیستونی یورک York® هستیم. تعمیر چیلر یورک با کیفیت با درک صحیح از نوع چیلری که قرار است تعمیر یا سرویس شود شروع می شود. این شامل چیلرهای هوا خنک یا آب خنک می شود. در این دسته بندی ها همانطور که قبلا ذکر شد انواع کمپرسورهای مختلفی وجود دارد. دانستن نوع و شماره مدل چیلر York® خود کمک می کند تا تماس جهت تعمیر چیلر یورک، تجربه بهتری برای شما داشته باشد.

 


تعمیر چیلر یورک هوا خنک


چیلرهای هوا خنک یورک York® معمولاً در اندازه های 15 تن تا 500 تن هستند. آنها به عنوان چیلرهای اسکرو یا اسکرال با سرعت متغیر عمل می کنند. کمپرسور نوع اسکرو رایج‌تر است و به نظر می‌رسد هر سال در نصب‌های جدیدی افزایش می‌یابد. چیلرهای یورک اسکرو با سرعت متغیر از ظرفیت 150 تن تا 500 تن ارائه می شوند.

سرویس و تعمیر چیلر یورک هوا خنک با تشخیص و توجه به افرادی که روزانه یا با تعداد چیلر بیشتری تعامل دارند آغاز می شود. گوش دادن به مشتری در مورد الگوهای رفتاری خاص، به ما کمک می کند تا بهترین دوره برای تعمیر چیلر یورک York® هوا خنک شما را بهتر درک کنیم. ما سخت کار می کنیم تا عملکرد کارخانه را با کمترین هزینه بازیابی کنیم. وقتی صحبت از چیلرهای اسکرال از York® می شود این چیلرها مانند همه چیلرهای یورک برای عملکرد و قابلیت اطمینان بهینه نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.

هدف ما این است که به شما به عنوان مشتری خود درک کاملی از نحوه بهترین تعمیر یا سرویس چیلر هوا خنک یورک York® خود ارائه دهیم. نصاب ها و سرویس دهندگان آموزش دیده و دارای گواهی، کارگاه ما شما را در اسرع وقت با کمترین هزینه راه اندازی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگهداری و تعمیر چیلر یورک مدل و تناژ خاص خود با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر چیلر یورک هوا خنک

 


تعمیر چیلر یورک آب خنک


چیلرهای آب خنک یورک معمولا در اندازه‌های 125 تن تا 5500 تن هستند. آنها به صورت اسکرو با سرعت متغیر و سانتریفیوژ کار می کنند. گزینه های مبرد در مدل های R-410A، R-513A یا R-134a عرضه می شوند.

تعمیر و سرویس چیلر یورک با آب خنک با تشخیص و گوش دادن به افرادی که روزانه با تعداد بیشتری چیلر سر و کار دارند آغاز می شود. گوش دادن به مشتری خود در مورد اینکه الگوهای «رفتار» چیلر چگونه بوده است به ما کمک می کند تا بهترین دوره تعمیر چیلر شما را بهتر درک کنیم. ما سخت کار می کنیم تا عملکرد کارخانه را با کمترین هزینه بازیابی کنیم. چیلرهای آب خنک یورک York® که امروزه در خدمت هستند بسته به نیازها و نیازها برای کاربردهای جایگزین یا ساخت و ساز تجاری جدید طراحی شده اند.

 

تعمیر چیلر یورک اب خنک

 

مجدداً، وقتی تصمیم می‌گیرید چه کسی بیاید و چیلر شما را تعمیر یا سرویس کند، به متخصصان دارای تجربه و دانش کافی اعتماد کنید تا کار را در اولین بار به درستی انجام دهند. هدف اصلی ما این است که به شما به عنوان مشتری خود درک کاملی از نحوه بهترین تعمیر یا سرویس چیلر آب خنک یورک York® خود ارائه دهیم. نصابان و سرویس دهندگان خبره ما در اسرع وقت با کمترین هزینه شما را راه اندازی می کنند. تعمیر و نگهداری معمولی چیلر یورک York® راندمان انتقال حرارت بهینه را امکان پذیر می کند.

چیلر تجاری یورک York® شما برای انجام وظیفه خود به راندمان انتقال حرارت متکی است. انتقال حرارت فرآیند حذف گرما از چیلر و سپس دفع آن در خارج از واحد است. این امر در مورد تمام قطعات تجهیزات، به ویژه مدارهای سرمایشی صدق می کند.

 


تعمیر چیلر تراکمی یورک


به طور خلاصه، راندمان انتقال حرارت چیلر به برنامه های تعمیر و نگهداری بستگی دارد. تعمیر و نگهداری مداوم در اینجا یک لیست سریع از بهترین موارد تمرین برای اضافه کردن به برنامه خود آورده شده است:

کویل های کندانسور: بازرسی کویل های کندانسور چیلر یورک شامل تمیز کردن این کویل ها می شود. انتقال حرارت از طریق این کویل ها بسیار مهم است. تمیز کردن روتین کویل ها شامل حذف و حذف زباله ها، کثیفی ها و سایر تجمعاتی است که ممکن است جریان هوای آزاد را مسدود کرده و کاهش دهند.

شارژ مبرد: سطوح مناسب مبرد نیز برای چیلر York® شما اهمیت ویژه ای دارد تا ضریب سرمایش خود را حفظ کند. حفظ شارژ مبرد به چیلر شما کمک می کند مصرف انرژی و هزینه های خنک کننده را تا 10 درصد کاهش دهد.

اگر متوجه شدید که چیلر York® شما برای انجام همان وظایف سخت تر از حد معمول کار می کند، همین امر صادق است. همه این وظایف بخشی از برنامه تعمیر و سرویس یورک ما هستند که ارائه می دهیم.

آب کندانسور: برای چیلرهای خنک‌کننده با آب، آب کندانسور که با برج‌های خنک‌کننده استفاده می‌شوند باید مقدار جریان آب طراحی‌شده در سیستم را حفظ کنند. اگر آب به زباله، ماسه، خوردگی، پوسته پوسته شدن و سایر مواد خارجی آلوده شود، جریان آب را کند می کند. کاهش مقدار جریان آب در حلقه می تواند بر راندمان عملکرد چیلر تأثیر بگذارد.

با تعمیر و نگهداری منظم چیلر تجاری، می توانید از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. حداقل، این شامل پاک کردن گرفتگی در لوله های کندانسور و مسواک زدن آنها حداقل یک بار در سال است.

 

تعمیر چیلر تراکمی یورک