تعمیر کمپرسور چیلر تهویه مطبوع

تعمیر کمپرسور چیلر تهویه مطبوع یکی از خدمات اصلی آرسان سرویس است. چیلر تهویه مطبوع به چیلری گفته میشود که در کارخانجات استفاده میگردد. این چیلرها نسبت به چیلر صنعتی در ساعات کمتری از سال کار میکنند و در نتیجه دارای استهلاک کمتر و خساسیت بیشتری نسبت سایر چیلر ها دارند. آرسان سرویس در ارائه سرویس تعمیرات و بازسازی انواع کمپرسورهای چیلر تهویه مطبوع تخصص دارد.

به لطف تجربه 15 ساله ما، آرسان سرویس قادر است کمپرسورهای چیلر را مستقیماً در کارگاه ، با کارکنان متخصص، بر روی هر نوع کمپرسور را با تامین قطعات اصلی و اورجینال با بهترین کیفیت با صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات اساسی کند. ما در تعمیرات اساسی تمامی کمپرسورهای اسکرو و سیلندر پیستونی دارای تیم با تجربه هستیم.

آرسان سرویس می تواند تمامی برندهای کمپرسور اسکرو و سیلندر پیستونی (مانند بیتزر, کریر, ترین, یورک, فراسکلد, رفکامپ و.. ) را با تعویض قطعات یدکی اورجینال تعمیر کند.

تعمیر کمپرسور چیلر تهویه مطبوع

 


سرویس تعمیرات کمپرسور چیلر تهویه مطبوع


آرسان سرویس می تواند تمامی قطعات یدکی اصلی کمپرسورهای چیلر و تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری و تعمیرات اساسی چیلر را چه در حین انجام خدمات خود در محل و چه مستقیما برای استفاده مشتری در اختیار مشتریان قرار دهد.

ما تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر را ارائه می‌دهیم که شامل یک نوار کامل و تمیز کردن کمپرسور می‌شود، تمام قطعات از نظر آسیب بررسی می‌شوند و تمام تلورانس‌ها طبق توصیه‌های سازنده ثبت و بررسی می‌شوند. سپس کمپرسور بازسازی می شود و قطعات فرسوده یا معیوب را با استانداردهای  بین المللی توصیه شده با استفاده از قطعات یدکی شرکت سازنده جایگزین می کنیم.

سرویس تعمیرات کمپرسور چیلر تهویه

در مواردی که مشخص شد روتورها یا میل لنگ بالاتر از حد مجاز سایش توصیه شده سازنده هستند، می توان آنها را با دقت به استاندارد اصلی ماشینکاری کرد. از چرخش موتور گرفته تا بازسازی کامل از جمله میل لنگ جدید، کمپرسورهای کمی وجود دارد که قابل تعمیر نیستند. تعمیر کمپرسور چیلر تهویه مطبوع نیز در بخش تخصصی کارگاه همواره با بهترین کیفیت صورت میگیرد.

حتی پروژه های پیچیده نیز به نحو احسن مدیریت و اجرا می شوند. کارشناسان سرویس این شرکت بر تمامی فناوری های لازم مورد استفاده در هنگام سرویس و تعمیرات اساسی تسلط دارند. مدیریت حرفه ای پروژه تحویل به موقع و حداکثر کیفیت را تضمین می کند.

 


تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر تهویه مطبوع و سیم پیچی کمپرسور


تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر تهویه مطبوع دارای دو بخش میباشد که شامل الکتریکال و مکانیکال میشود. سیم پیچی کمپرسور چیلر یک فرآیند تخصصی است که در بخش الکتریکال کمپرسور قرار دارد. همه پرسنل سیم پیچ ما در این زمینه متخصص هستند و یک دستگاه سیم پیچ کامپیوتری ما را قادر می سازد تا به سرعت با انواع و اندازه های استاتور که انعطاف پذیری کامل را ارائه میدهد، برخورد کنیم. این در هنگام برخورد با  کمپرسور چیلر های بسیار ارزشمند است.

تعمیرات اساسی کمپرسور چیلر

ما فقط از مواد با درجه بالاتر برای برآوردن نیازهای خاص صنعت سرمایش استفاده می کنیم. تمام لاک ها ضد فریون هستند و عایق مورد استفاده مطابق با بالاترین استاندارد کلاس H است. سیم پیچ های استاتور پس از بازگردانی تحت آزمایش های دقیق قرار می گیرند. این شامل تست فلاش تا 2000 ولت به زمین، آزمایش بر روی یک ترانسفورماتور بار کامل و در نهایت جهت چرخش است. قرائت های اهم به صورت تاریخی ثبت و نگهداری می شوند.

 


بازسازی کمپرسور چیلر تهویه مطبوع


بازسازی کمپرسور چیلر شامل بازبینی و سرویس یا تعمیر و تعویض تمامی قطعات کمپرسور می شود. با نظارت بر روندها، تلاش کنید تا انبارهای جامع کمپرسورهای سرمایشی بازسازی شده را در قفسه نگه دارید. تعویض مستقیم تضمین می کند که زمان از کار افتادگی به حداقل می رسد و می توان محصول را حفظ کرد.در صورت درخواست، تیم‌های لیفت و شیفت ( تیم باز و بست کمپرسور ) با تجربه ما نیز می‌توانند کمپرسور قدیمی را حذف کرده و کمپرسور تازه‌ساخته‌شده را، اغلب در عرض چند ساعت، با کمترین اختلال، تعویض کنند. این سرویس در سراسر کشور در دسترس است.

بازسازی کمپرسور چیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.