تعمیر چیلر خانگی

تعمیر چیلر خانگی، جزء تعمیرات پر هزینه و پیچیده است که اگر توسط تکنسن های حرفه ای تعمیر نشود، تا همیشه دردسر شما خواهد بود و ممکن است در گرم ترین روزهای سال اهالی منزل و ساختمان را کلافه کند. اگر چیلر خانگی و یا چیلر ساختمان شما دچار خرابی شده باشد، می توانید جهت دریافت انواع خدمات تعمیر چیلر با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما همواره در تلاشیم تمامی نیاز شما به خدمات چیلر را تحت پوشش قرار دهیم. تلفن : 09192002194


مجموعه آرسان سرویس خدمات تعمیر چیلر خانگی را از 3 ماه تا یکسال گارانتی می کند تا شما عزیزان با خیالی راحت و آسوده بتوانید تعمیرات چیلر خانگی و ساختمانی خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما بسپارید.


اگر شما در جایی زندگی می کنید که سرمایش، گرمایش و به طور کلی تهویه مطبوع خانه خود را از چیلر تامین می کنید، پیشنهاد ما به شما این است که تا انتها، مقاله تعمیر چیلر خانگی را مطالعه نمایید. هدف ما این است اطلاعات مفید، سودمند و جامعی را در اختیارتان قرار دهیم.

 

تعمیر چیلر خانگی

 

آخرین بروزرسانی مقاله : 18 اردیبهشت 1402

فهرست


 • چیلر
 • چیلر خانگی یا چیلر ساختمان
 • انواع چیلر خانگی
 • چیلر خانگی چگونه کار می کند؟
 • علائم خرابی چیلر خانگی
 • چه زمانی به تعمیر چیلر خانگی نیاز داریم؟
 • تعمیر چیلر خانگی شامل چه اقداماتی می شود؟
 • چرا تعمیر چیلر خانگی مهم است؟
 • هزینه تعمیر چیلر خانگی
 • تعمیر چیلر خانگی در تهران

 

چیلر

چیلر ها ماشین های برودتی هستند که در اکثر ساختمان های بزرگ، هوای مطبوعی را در داخل خانه ها فراهم می کند. در فصل زمستان با هوای گرم و در فصل تابستان با هوای سرد باعث ایجاد تهویه مطبوع در فضای خانه می شود. چیلر ها دارای انواع گوناگونی بوده و در ساختمان های تجاری، مسکونی و در خط تولید کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرند.چیلر دستگاهی خنک کننده است که از آن برای خنک کردن محیط های ساختمانی و دستگاه های بزرگ صنعتی استفاده می شود. چیلر ها به طور کلی به 2 کاربری صنعتی و تهویه مطبوع تقسیم می گردد. چیلر، دارای 4 بخش اصلی کمپرسور، کندانسور، اکسپنشن ولو و اواپراتور است. از تابلو برق چیلر جهت فرمان به چیلر استفاده می شود.

چیلر

چیلرهایی که در فصل گرما استفاده می شوند چیلر تهویه مطبوع نامیده می شوند. از این چیلرها صرفا جهت خنک کردن محیط ساختمان ها استفاده شده و ساختمان های مسکونی و تجاری نیز از چیلر تهویه مطبوع استفاده می کنند. این دستگاه به شکل (گرفتن گرما) کار می کند، یعنی با استفاده از پدیده گرماگیر بودن، سرما و خنکی را تولید می کند. در این دستگاه، مبدلی به نام اواپراتور وجود دارد که آب خنک را به فن کوئل ها و یا هواساز می رساند. سپس آب گذری را خنک کرده و به ساختمان می فرستد. گذر آب خنک باعث می شود گرمای محیط را بگیریم و در نتیجه درجه آن افزایش پیدا می کند و دوباره گردش آب به اواپراتور بر میگردد و خنک می شود.


همچنین مطالعه کنید : سرویس چیلر


 

تهویه مطبوع خانگی با چیلر

جهت ایجاد محیط آسوده برای انسان باید شرایطی برقرار باشد که هر شخصی احساس آسوده خاطر داشته باشد و این آسایش شامل موارد متعددی است. یکی از مهم ترین الزامات آسودگی، داشتن هوایی با درجه مطبوع است که رنج استاندارد بین 23 تا 25 درجه با رطوبت 40 تا 60 درصد می باشد.

در روزهای گرم برای تامین این شرایط نیاز به دستگاهی داریم که گرمای محیط را بگیرد و سرما تولید کند. این دستگاه شامل دو بخش توزیع کننده و تولید کننده است که در بین لوازم جانبی مثل شیر آلات و لوله کشی و پمپ و … نیز وجود دارد. چیلر یکی از دستگاه های تولید کننده سرما و خنکی است که این خنک تولید شده را توسط فن کوئل یا هواساز توزیع می گردد.

 

چیلر خانگی یا چیلر ساختمان

امروزه برای سرمایش و گرمایش ساختمان های مسکونی و خانه ها از چیلر استفاده می شود. چیلر های خانگی همان چیلر های ساختمانی هستند. به عبارتی دیگر چیلر های خانگی زیر مجموعه ای از دستگاه های چیلر است که برای ساختمان های مسکونی و ویلایی، طراحی و ساخته شده است. این چیلر ها از نظر ساختمان داخلی بسیار شبیه به چیلر های هوا خنک است و از همان روش برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود.دستگاه چیلر های خانگی را معمولا در بالکن، تراس یا در پشت بام نصب می کنند. چیلر خانگی نوعی چیلر تهویه مطبوع است.

در تعمیر چیلر خانگی باید بدانید این چیلر دارای 2 بخش اصلی است. بخش اول آن فن کوئل ها هستند که در داخل ساختمان با هدف توزیع سرما و خنکی نصب می شود. فن کوئل ها دارای 2 نوع زمینی و سقفی هستند که امروزه استفاده از فن کوئل های سقفی متداول تر است. بنابراین به عنوان چیلردار باید بدانید، دستگاهی که سرما تولید می کند چیلر و توزیع کننده سرما در داخل ساختمان قرار دارد، فن کوئل نامیده می شود.

چیلر خانگی یا چیلر ساختمان

چیلر تهویه مطبوع خانگی معمولا در رنج دمایی 7 تا 12 درجه سانتی گراد تنظیم می گردد. چیلر های تهویه مطبوع در ساختمان ها در تهران از اوایل اردیبهشت روشن و در اواخر مهر ماه خاموش می شوند. خنکی ساختمان باید به گونه ای باشد که شخص احساس راحتی کند و از لحاظ دمای محیط اذیت نشود، برای ایجاد چنین شرایطی معمولا از چیلر تهویه مطبوع استفاده می شود.

در تعمیر چیلر تهویه مطبوع باید بدانید که این چیلر از لحاظ کندانسور نیز به 2 دسته آبی و هوایی تقسیم می شود. همچنین از نظر کمپرسور نیز به انواع مختلفی تقسیم می شود که بخش عمده آن کمپرسور پیستونی، کمپرسور اسکرال و کمپرسور اسکرو است. چیلر تهویه مطبوعی که ظرفیت پایین دارد و برای هر واحد به طور مستقل استفاده می شود مینی چیلر نام دارد و چیلری که برای تمام واحد های ساختمانی استفاده می گردد چیلر مرکزی نام دارد، که در پشت بام یا موتورخانه مرکزی نصب می گردد.

 

انواع چیلر خانگی

چیلر های تهویه مطبوع خانگی در انواع مختلفی طراحی و ساخته و با توجه به ظرفیت و اقلیم، دسته بندی می شوند. در ساختمان های بزرگ از چیلر تهویه مطبوع با کمپرسور اسکرو استفاده می شود که ممکن است کندانسور آن آبی یا هوایی باشد. دلیل آنکه در ساختمان های بزرگ از کمپرسور اسکرو استفاده می شود این است که کمپرسور های اسکرو دارای ظرفیت های بسیار بزرگ تولید می شوند. در ساختمان های کوچک از چیلر تهویه مطبوع با کمپرسور اسکرال استفاده می شود که معمولا کندانسور آن هوایی است. این چیلرها به مینی چیلر و یا چیلر خانگی نیز شناخته می شوند.

انواع چیلر خانگی

همچنین چیلر های تهویه مطبوع از لحاظ ساختار نیز به 2 دسته چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم می شود که کاملا از لحاظ کارکرد و ساختمان از هم متفاوت هستند. تعمیر چیلر تهویه مطبوع در صورت آب خنک بودن شامل تعمیرات برج خنک کننده چیلر می شود. همچنین تعمیرات کمپرسور چیلر تهویه مطبوع نیز در این مرحله صورت می گیرد.

چیلر خانگی با کمپرسور سیلندر پیستونی : اینها از پیستون هایی استفاده می کنند که مقدار بسیار کمی مبرد و فشار بسیار بالایی را پمپ می کنند. این چیلرها یکی از آسان‌ترین چیلرها هستند.

چیلر خانگی با کمپرسور اسکرال : عمده چیلر های خانگی از این کمپرسور های اسکرال ساخته شده است.

چیلر خانگی با کمپرسور اسکرو : دو مارپیچ که در یک واحد ثابت قرار دارند به هم متصل می شوند. با چرخش واحد، گاز با کاهش حجم بین روتورها فشرده می شود. این کمپرسورها به صورت سمی هرمتیک آب بندی شده اند و به همین دلیل قابل سرویس هستند.

چیلر خانگی با کمپرسورهای گریز از مرکز : به عنوان کمپرسورهای محبوب در صنعت، یک کمپرسور گریز از مرکز قطعات متحرک کمی دارد که آنها را نیز بسیار کارآمد می کند. واحدهای گریز از مرکز به طور ایده آل برای نیازهای حجم بالا و فشار کم مانند فن ها یا واحدهای AC مناسب هستند.

تعمیر چیلر آب خنک خانگی : چیلر تراکمی آب خنک تهویه مطبوع به چیلری گفته می شود که کندانسور آن آبی بوده و همچنین بدلیل کندانسور آبی، برج خنک کننده نیز در مدار کار می کند. این چیلرها برای ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که این چیلر ها خراب می شوند دمای هوا بالا رفته و استفاده از محیط ساختمان مختل شده و بدین گونه باید برای تعمیر چیلر تهویه مطبوع اقدام شود.

تعمیر چیلر هوا خنک خانگی : چیلری که کندانسور آن هوایی باشد به آن چیلر هواخنک می گوییم و اگر برای خنک کردن ساختمان ها مورد استفاده قرار بگیرد به آن چیلر تهویه مطبوع گوییم. این چیلر ها بصورت یکپارچه تولید می شوند و حتما باید در فضای آزاد قرار بگیرند، بطوریکه هوای آزاد در محیط پیرامون چیلر جریان داشته باشد و کندانسور آن بخوبی خنک شود.

در تعمیر چیلر خانگی نکته قابل توجه این است که چیلرهای هوا خنک مزیت فراوانی نسبت به چیلر آب خنک دارند و امروزه استفاده از چیلر هواخنک انتخاب اول مشاوران و کارفرمایان است. تعمیر چیلر هوا خنک تهویه مطبوع شامل تعمیرات کمپرسور چیلر، نشت یابی و تعویض روغن کمپرسور، خرابی خط فریون و نشت رطوبت به داخل سیکل می شود.

 

چیلر خانگی چگونه کار می کند؟

چیلر خانگی یکی از دستگاه های تهویه مطبوع است که جهت خنک کردن خانه از آن استفاده می شود. در ساختمان های مسکونی از 2 نوع چیلر استفاده می شود، یکی چیلر مرکزی که در موتورخانه زیر زمین یا در پشت بام قرار دارد و دیگری چیلر مستقل که در بالکن واحد مسکونی یا پشت بام قرار دارد که بصورت مستقل توسط یک واحد استفاده می شود.

یکی از عمده تفاوت های چیلر خانگی با سایر چیلر ها این است که در این چیلرها از کمپرسورهای بی صدا و کم صدا استفاده می شود تا آلودگی صوتی به کمترین حد ممکن برسد. بهترین گزینه در چیلر های خانگی استفاده از کمپرسورهای اسکرال است که دارای نوسان و صدا لرزش کمتری به نسبت سایر کمپرسورها می باشد.

چیلر خانگی چگونه کار می کند؟

 

علائم خرابی چیلر خانگی

از چیلر خانگی برای خنک کردن هوای داخل خانه در فصل گرم سال استفاده می شود به همین علت اگر دچار خرابی شود، فضای خانه غیر قابل تحمل می شود. علائم و نشانه هایی که باعث می شود چیلر خانگی خراب شود و نیاز به تعمیر پیدا کند، شامل موارد زیر است :

 • هوا در محیط خانه جریان دارد اما دمای آن خنک و مطبوع نیست
 • از فن کوئل چیلر بوی نامطبوعی می آید
 • چیلر کار می کند اما فن کوئل روشن نمی شود
 • چیلر دائما کار می کند اما سرمایی وجود ندارد
 • چیلر سریع روشن وخاموش می شود
 • صدای نامعقولی از چیلر شنیده می شود
 • پس از روشن شدن چیلر، فیوز اصلی بلافاصله قطع می شود
 • حین روشن شدن فن کوئل، فیوز میپرد

علائم خرابی چیلر خانگی

 

چه زمانی به تعمیر چیلر خانگی نیاز داریم؟

چیلرهای خانگی وظیفه تولید سرما دارند و زمانی که فرآیند سرماسازی متوقف شود، چیلر دچار اشکال شده و ما خدمات تعمیر چیلر خانگی نیاز داریم. چیلرها حتی هنگامی که کار می کنند ولی سرمای کافی ندارند نیز باید تعمیر شوند چرا که این اتفاق می تواند به دلیل کمبود مبرد سرماساز یا همان گاز چیلر باشد. همچنین ممکن است دمای ترموستات چیلر به درستی تنظیم نشده باشد.

خرابی چیلر می تواند شامل موارد مختلفی باشد که بهتر است پس از مشاهده افت کیفیت سرما نسبت به بازبینی آن اقدام شود. چنانچه کیفیت سرماسازی چیلر افت پیدا کند و از آن همواره استفاده شود، آسیب وارد شده به چیلر افزایش پیدا کرده و موجب خرابی های بیشتری می شود.

چه زمانی به تعمیر چیلر خانگی نیاز داریم؟

چیلر تهویه مطبوع خانگی یک دستگاه خنک کننده است که در هنگام گرما از آن استفاده می شود. هنگامی که نتواند به مقدار کافی فضا را خنک کند، باید مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد. هنگامی چیلر کار می کند اما به اندازه کافی، خنک کاری صورت نمی گیرد، در این صورت چیلر خانگی خراب شده و باید اقدامی اساسی جهت تعمیر چیلر خانگی صورت گیرد. گاهی پیش می آید که چیلر اصلا روشن نمی شود و یا پس از روشن کردن فیوز آن میپرد. در این هنگام کمپرسور چیلر نیز خراب شده و نیاز به تعمیرات کمپرسور دارد.

 

چرا تعمیر و سرویس چیلر خانگی مهم است؟

تعمیر چیلر خانگی کاری کاملا تخصصی بوده و نیاز به تعمیرکاری کاملا حرفه ای دارد. تعمیرکار چیلر باید در کنار تجربه کافی، دانش تخصصی و مهندسی داشته باشد تا به طور کامل به ساختمان چیلر خانگی شما آشنایی داشته باشد. چیلر های خانگی به گونه ای طراحی شده اند که همیشه باید در بالاترین بازده خود کار کنند زیرا کاهش راندمان چیلر خانگی شما، نتایج فاجعه بار و پر هزینه ای را به بار خواهد آورد. در اینجا اهمیت تعمیر چیلر خانگی توسط فرد متخصص مشخص می شود.

بهتر است تعمیرکاری متخصص برای تعمیر چیلر خانگی خود انتخاب کنید تا یک بار برای همیشه چیلر خانگی شما را تعمیر کند، سپس طبق یک برنامه کامل و جامع، سرویس چیلر خانگی شما را طبق زمانبندی انجام داده تا برای همیشه از تهویه مطبوع چیلر خانگی تان لذت ببرید.

چرا تعمیر و سرویس چیلر خانگی مهم است؟

 

تعمیر چیلر خانگی شامل چه اقداماتی می شود؟

یکی از تجهیزات مهمی که در چیلر خانگی وجود دارد کمپرسور آن است. اگر نشانه های خرابی چیلر را دیدید اما پیگیری نکردید، باید بدانید همواره باعث فشار آمدن به چیلر و کمپرسور آن می شوید. کمپرسور چیلر دارای سیم پیچ و قسمت الکتریکال بوده و اگر سیم پیچ کمپرسور بسوزد و یا مکانیکال آن صدای غیر عادی بدهد، نتیجه میگیریم کمپرسور چیلر غیرقابل استفاده بوده و باید با کمپرسور مشابه آن تعویض گردد. کمپرسور هایی که در چیلر خانگی استفاده می شود، معمولا از نوع هرمتیک بوده و غیر قابل تعمیر هستند.

موارد دیگری که در حین تعمیر چیلر خانگی به آن ب می خوریم، خرابی پمپ گردشی آب سرد سیستم است که در صورت خرابی تعمیر یا تعویض می گردد. فن کندانسور چیلر خانگی نیز بدلیل استهلاک و یا برخورد اشیا با آن خراب می شود که پس از آسیب دیدن، باید با نمونه مشابه تعویض شود. خرابی دیگری که در چیلر خانگی امکان دارد، و باید نسبت به آن اقدام کرد، خرابی های فن کوئل چیلر است که توسط تعمیرکار فن کوئل انجام می شود.

تعمیر چیلر خانگی شامل چه اقداماتی می شود؟

 

پروسه تعمیر چیلر خانگی تهویه مطبوع

خرابی چیلرها به انواع و بخش های مختلف بستگی دارد و زمانی پیش می آید که در حین تعمیرات نیاز به اقدامات اساسی باشد. چیلر ممکن است وقتی کار می کند فرآیند خنک سازی به خوبی انجام نمی شود و پس از بررسی توسط کارشناس به این نتیجه میرسیم که چیلر دچار نشتی شده و باید اقدامات اساسی بر روی چیلر صورت گیرد این اقدامات شامل شستشوی سیستم توسط مواد حلال و تعویض روغن و فیلتر و مبرد فریون چیلر می باشد. تعمیر چیلر تهویه مطبوع خانگی در طی مراحلی انجام می گیرد که در اینجا به این مراحل اشاره می کنیم :

 • عیب یابی ( مهم ترین مرحله )
 • تعمیرات کمپرسور چیلر تهویه مطبوع (در صورت نیاز)
 • نشت یابی چیلر
 • سرویس و شستشوی برج خنک کننده در چیلر آبی
 • سرویس و شستشوی فن ها و کندانسور در چیلر هوایی
 • اصلاحات تابلو برق چیلر
 • کالیبراسیون کنترلر و نشانگر های چیلر
 • تعویض فیلتر کردرایر
 • وکیوم و شارژ روغن کمپرسور
 • شارژ مبرد فریون و راه اندازی نهایی چیلر

 

تعمیر چیلر تهویه مطبوع خانگی

تعمیر چیلر تهویه مطبوع یکی از خدمات مهم برودتی است که در روزهای گرم سال با تقاضا زیادی روبرو می شود. این اقدام برای چیلرهایی است که تحت نظر تکنسین چیلر نبوده و به خوبی راه اندازی نشده است. چرا که اگر چیلری به صورت اصولی و تحت نظر مهندسین متخصص مورد بهره برداری قرار گیرد و سرویس چیلر به صورت دوره ای و نگهداری چیلر به صورت مرتب انجام شود، چیلر هرگز دچار خرابی نمی شود.

زمانی که چیلر تهویه مطبوع دچار خرابی می شود، این چیلر باید در ابتدا عیب یابی شده و پس از بررسی تمام ابعاد و مشخصات چیلر، تامین متریال شده و نسبت به تعمیر چیلر تهویه مطبوع اقدام گردد. چیلر های تهویه مطبوع در ایران عمدتا از نوع تراکمی بوده و کم پیش می آید که از نوع جذبی باشد.

 

سرویس چیلر خانگی

چیلرهای خانگی نسبت به دیگر سیستم های سرمایشی مانند کولرگازی، کولر آبی و اسپیلت ها، دارای ساختار پیچیده تر و در نتیجه نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. چیلر های خانگی همچنین گران تر بوده و در صورت عدم سرویس چیلر، هزینه های مالی بسیاری را به دارندگان چیلر خانگی، تحمیل می کند. سرویس چیلر خانگی نوع تراکمی احتیاج به دانش کافی، مهارت و تجربه های بسیاری دارد. اگر چیلر خانگی دارید در انتخاب سرویسکار چیلر خانگی خود با احتیاط عمل کنید.

سرویس چیلر خانگی

متاسفانه امروزه به دلیل آنکه اکثر سرویس کاران چیلر خانگی از دانش کافی برخوردار نیستند، به همین دلیل تعمیر و سرویس چیلر خانگی یکی از دغدغه های استفاده کنندگان آن می باشد. نکته مهم این است که تعمیر و سرویس چیلر خانگی خود را بر عهده چه کسانی و یا چه مجموعه‌ای قرار می دهید تا نتایج به دست آمده از عملکرد چیلر خانگی تان راضی کننده باشد و پشتیبانی آن همیشه در دسترس شما باشد.

 

هزینه تعمیر چیلر خانگی

خدمات تعمیر چیلر خانگی هزینه های متفاوتی دارد که با توجه به اشکالات پیش آمده بررسی و تعیین می شود. چیلر خانگی در ظرفیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از آیتم های تعیین هزینه تعمیرات، ظرفیت چیلر خانگی است که در میزان هزینه تعمیر چیلر خانگی، نقشی اساسی دارد. رفع ایراداتی که برای تابلو برق و ارور های اخطاری پیش می آید هزینه های کمتری نسبت به شارژ مبرد سرماساز دارد.

تعمیرات چیلر دارای هزینه های مختلفی است که دارای مواردی است که سطح دستمزد را تعیین می کند. در ابتدای تعیین هزینه تعمیر چیلر خانگی، باید مواردی مانند میزان تخصصی بودن تعمیرات لحاظ گردد و پس از آن میزان زمان سپری شده در میزان اعلام هزینه نقش بسزایی دارد.

هزینه های منصفانه و واقعی می تواند در روند تعمیرات چیلر نقش سازنده ای داشته باشد. متاسفانه افراد تازه کار که تجربه کافی ندارند، کمترین هزینه جهت تعمیر چیلر تهویه مطبوع اعلام می کنند که با کم تجربگی خود خسارات جبران ناپذیری به چیلر تهویه مطبوع وارد می کنند.

هزینه تعمیر چیلر خانگی

 

تعمیر کار چیلر خانگی 

تعمیرکار چیلر خانگی ممکن است یک فرد تکنسین یا گروهی از مهندسان الکترونیک و مکانیک باشد. یکی از ویژگی های تعمیرکار چیلر، اهل دانش بودن آن است که توانایی لازم برای تجزیه تحلیل رفتاری چیلر را داشته باشد. همچنین باید از تجربه کافی برخوردار باشد تا بتواند در صورت به چالش خوردن در تعمیر چیلر تهویه مطبوع، به خوبی شرایط را مدیریت کرده و اقدامات درست و به موقع انجام دهد. متاسفانه افرادی که بصورت تجربی و بدون پشتوانه علمی نسبت به تعمیرات چیلر اقدام می کنند صرفا باعث آسیب بیشتر به دستگاه شده که آگاهی کارفرما برای جلوگیری از این آسیب ها میتواند موثر باشد.

 

تعمیر چیلر خانگی در تهران

آب و هوای تهران گرم و خشک و کوهپایه ای است دمای پایین ترین نقطه شهر با بالاترین نقطه شهر، معمولا اختلافی 4 درجه سانتی گرادی دارد. در مناطق گرم، ساعات بیشتری از چیلر استفاده می شود و در نتیجه خرابی های آن نیز به مراتب بیشتر است. بنابراین نگهداری و تعمیر چیلر در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. راه اندازی چیلر خانگی در شهر تهران از اواخر فروردین شروع شده و در آبان ماه خاموش می شود.

تعمیر چیلر خانگی در تهران

اگر چیلر خانگی دارید بهتر است هر سال قبل از راه اندازی و روشن کردن، چیلر خود را سرویس کنید تا از خسارت های مالی که ممکن است در اثر عدم نگهداری چیلر اتفاق بیوفتد، جلوگیری کنید. آرسان سرویس در تلاش است هموراه نیاز شما را به انواع خدمات تعمیر چیلر خانگی در تهران برطرف نماید. از خدمات آرسان سرویس مربوط به تعمیر چیلر خانگی می توان به عیب یابی چیلر خانگی، نشت یابی، تعمیر و تامین کمپرسور چیلر خانگی، سرویس و نگهداری چیلر خانگی و … اشاره کرد. در صورت نیاز به این خدمات با ما تماس بگیرید.