تعمیر چیلر ساران

آخرین بروزرسانی مقاله : 14 فروردین 1402

تولید و عرضه سیستم‌های تهویه و انواع چیلر توسط شرکت‌ها و برندهای زیادی صورت می‌گیرد. یکی از موفق‌ترین برندها در این زمینه ساران است. برند ساران با عرضه چیلرهای درجه یک و باکیفیت توانسته است مشتریان زیادی را جذب کند و بازار محصولات خود را روز به‌ روز پر رونق‌ تر کند. فرآیندهای مربوط به تعمیر چیلر ساران توسط تعمیرکاران با موفقیت بیشتری انجام می‌شود؛ زیرا محصولات این برند از همان ابتدای تولید تمامی استانداردهای لازم را دارا هستند.

در صورت نیاز به تعمیر از روش‌های مختلفی می‌توانیم درخواست تعمیرکار کنیم. همچنین هزینه‌های مربوط به تعمیر چیلر با توجه‌ به معیارهای گوناگونی تعیین می‌شود. درصورتی‌ که نیاز به تعویض قطعات نباشد و مهارت تعمیرکار بالا باشد، مشتریان می‌توانند این فرایند را با هزینه اندکی به پایان برسانند.

تعمیرات چیلر تراکمی تهویه ساران

 

برند ساران

گسترش ساخت‌ و سازها منجر به افزایش نیاز به انواع مصالح و ابزارآلات اولیه برای مجهز کردن محیط و واحدهای ساخته شده گردید. شرکت ساران یک از تولید کننده تجهیزات سرمایشی صنعتی و تهویه مطبوع است که چیلر تراکمی آن نیز بصورت فراوان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اصلی‌ترین نیاز محیط‌های بسته سیستم تهویه هوا و خنک‌سازی محیط است. این نیاز حتی در واحدهای کوچک نیز به چشم می‌خورد و در صورت ساخت مراکز عمومی شدت می‌گیرد. این امر موجب شده است تا طی دهه های گذشته خرید و فروش انواع چیلر شدت بگیرد.

در نتیجه عده بسیاری وارد عمل شدند تا با تولید و عرضه چیلر بتوانند این بازار را در دست بگیرند. امروزه برندهای زیادی از انواع چیلر در بازار وجود دارد که انتخاب بهترین آن‌ها برای مشتری با چالش همراه است. پیشنهاد ما خرید چیلرهای برند ساران است. تولیدکنندگان این برند هنگام ساخت چیلر از محصولات اولیه درجه یک استفاده می‌کنند.

همچنین مراحل تولید این چیلرها با استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و با نظارت نیروی انسانی کاربلد طی می‌شود. پس از اتمام مراحل تولید، آزمایش‌های متعددی روی چیلر انجام می‌شود تا محصول نهایی در استاندارد ترین حالت ممکن عرضه شود و در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

 

انواع چیلر برند ساران

تولیدکنندگان چیلر ساران اقدام به طراحی و تولید این محصول در چندین مدل مختلف زدند. هر یک از انواع این چیلرها دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند. وجود تنوع در انواع چیلر موجب شده است تا از این محصول بتوان در فعالیت‌ها و صنایع مختلف استفاده کرده و بیشترین بازدهی را از آنها دریافت کرد.

چیلرهای برند ساران در اندازه‌های مختلف با توان و ظرفیت‌های متغیر عرضه می‌شوند. برای مکان‌های شخصی و واحدهای کوچک، افراد می‌توانند از مینی چیلر ساران استفاده کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. از نظر شیوه عملکرد، چیلرهای ساران در دو دسته چیلر تراکمی و چیلر جذبی قرار می‌گیرند.

هر یک از انواع چیلرهای نام‌برده دارای اجزا و قطعات مختلفی هستند که عملکرد صحیح هر یک از قطعات نقش مستقیمی روی کیفیت چیلر دارد. به طور مثال کندانسور، اواپراتور و پمپ خنک‌کننده از جمله اجزای اصلی چیلر ساران در انواع تراکمی و جذبی به شمار می‌روند. هنگام تعمیر چیلر ساران باید با توجه‌ به نوع و مدل چیلر عملکرد هر یک از قطعات بررسی شود.

تعمیر چیلر تراکمی صنعتی ساران

 

تعمیر چیلر صنعتی ساران

در صنایع تولیدی جهت فرآوری محصول و بسته بندی نیاز به سرمایش داریم که این سرما باید پیوسته در سیکل وجود داشته باشد جهت تامین این سرما از ماشین آلات صنعتی استفاده میکنیم که چیلر صنعتی ساران نام دارد. چیلر تراکمی صنعتی ساعات بیشتری نسبت به چیلر تراکمی تهویه مطبوع کار میکند و این تفاوت منجر میشود چیلر صنعتی موجب تحمل استهلاک بیشتری شود. از لحاظ میزان ساعتی که چیلر تراکمی ساران کار میکند در تهویه مطبوع به اندازه 1500 ساعت کار و چیلر تراکمی صنعتی 5000 ساعت کار میکند و این اعداد با توجه به نوع طراحی و کاربری و کیفیت مورد تقاضا میتواند کاهش یا افزایش داشته باشد.

چیلر تراکمی صنعتی ساران دارای کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور و تابلو برق میباشد. امروزه بدلیل پیشرفت تکنولوژی بهترین نوع چیلر را میتوان چیلر تراکمی صنعتی ساران با کمپرسور اسکرو همراه با کندانسور هوایی و شیر انبساط الکترونیکی و تابلو برق کاملا اتوماتیک PLC نام برد. سرویس و تعمیر چیلر صنعتی نیازمند تجربه بالا و دانش فنی اجرایی کافی میباشد که کارشناس فنی اجرایی بتواند در کمترین زمان ممکن چیلر صنعتی را عیب یابی و سرویس تعمیرات چیلر را به صورت منظم و اصولی انجام دهد.

 

تعمیر چیلر تهویه مطبوع ساران

خنک بودن محل زندگی انسان باید به گونه ای باشد که احساس راحتی را برای انسان فراهم کند. برای تامین این شرایط یکی از گزینه ها استفاده از چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران میباشد. این نوع چیلر هم میتواند بصورت مرکزی و هم مستقل برای هر واحد مورد استفاده قرار گیرد. چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساراول ظرفیت پایینی که برای هر واحد به طور مستقل استفاده میشود مینی چیلر نام دارد و چیلری که برای تمام ساختمان استفاده می گردد چیلر مرکزی نام دارد. زمانی که چیلر ساختمان به مشکل میخورد و کار نمیکند باید عیب یابی چیلر صورت گیرد و پس از عیب یابی تعمیرات چیلر تراکمی تهویه مطبوع ساران صورت گیرد.

 

تعمیر چیلر ساران در تهران

چیلرها پس از استفاده مستمر ممکن است در برخی قطعات خود دچار اختلال شوند و عملکرد صحیح خود را از دست بدهند. در صورت نیاز به تعمیر بهتر است حتماً از افراد متخصص و کاربلد در این زمینه کمک بگیریم. درصورتی‌که فرد، مهارت کافی برای تعمیر چیلر ساران را نداشته باشد، ممکن است سیستم آسیب بیشتری ببیند و دیگر نتواند سلامت خود را به دست آورد.

تعمیر چیلر ساران به 2 قسمت مکانیکی و الکتریکی تقسیم می شود. در چیلر ساران از کمپرسورهای مختلفی استفاده می شود اما عمده ترین کمپرسوری که در چیلر ساران مورد استفاده قرار می گردد از برند دی وی ام کوپلند dwm است. از دیگر اقدامات و خدماتی که در زمان تعمیر چیلر ساران خود به آن نیاز دارید، خدمات اسید شویی چیلر و شارژ گاز چیلر است.


همچنین بخوانید : سرویس چیلر


تعمیر چیلر تراکمی ساران شامل تعمیر کمپرسور چیلر، عیب یابی واصلاح مدار قدرت و فرمان تابلو برق، تعمیر و تعویض کندانسور و اواپراتور چیلر در صورت آسیب دیدن هریک یا هردوی آنها، سرویس یا تعویض شیر انبساط. تعمیر چیلر تراکمی ساران معمولا پس از نگهداری غیر اصولی باید صورت گیرد. برای تعمیر چیلر ساران حتما باید از افراد مجرب و آموزش دیده کمک بگیریم که از این طریق میتوان سلامت صحت عملکرد چیلر ساران را تضمین کنیم.

افراد بسیاری با روش‌های اصولی و با استفاده از تجهیزات کامل در هنگام تعمیر چیلر، یاری‌رسان مشتریان هستند. نمایندگی‌های برند چیلر با تأسیس تعمیرگاه‌های مجهز، مشتریان را از خدمات پس از فروش نیز بهره‌مند کرده‌اند. مشتریان با مراجعه به این مراکز و با درخواست تعمیرکار می‌توانند چیلر را در محل کار یا منزل خود تعمیر کنند. همچنین درخواست اعزام تعمیرکار به‌صورت غیرحضوری نیز می­ تواند صورت بگیرد.

مشتریان با برقراری تماس تلفنی و یا مراجعه به وب‌سایت‌های معتبر و رسمی می‌توانند درخواست تعمیرکار برای تعمیر چیلر کنند. تعمیرکاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل موردنظر حاضر شده و با بررسی چیلر اقدام به تعمیر آن می‌کنند.

 

نکات نگهداری چیلر ساران

یکی از عواملی که روی افزایش طول عمر و عملکرد بهتر چیلر تأثیر دارد، نحوه نگهداری از سیستم است. بهتر است هنگام خرید به پرسش‌ و پاسخ با مشاوران فروش بپردازیم و نکات اصلی برای نگهداری چیلر را از آن‌ها یاد بگیریم. به طور مثال یکی از اقداماتی که برای نگهداری بهتر از چیلر می‌توانیم انجام دهیم، سرویس به‌موقع آن است.

بهتر است در بازه‌های زمانی مشخص تمامی قطعات دستگاه بررسی شوند و تعویض روغن در آن انجام شود. در این صورت سیستم با بازدهی بیشتر فعالیت می ­کند و کمتر دچار اختلال می‌شود. همچنین هنگام بروز اختلال در عملکرد سیستم بهتر است بدون اتلاف وقت به تعمیر چیلر ساران بپردازیم. از دیگر نکات نگهداری وتعمیر چیلر ساران می توان به رسیدگی و سرویس برج خنک کننده چیلر اشاره کرد.

در این فرایند قطعات معیوب باید به‌سرعت تعمیر یا تعویض شوند تا به قطعات دیگر آسیب نرسانند. هنگام تعویض قطعات بهتر است از قطعات اصل و درجه یک استفاده کنیم. همچنین پس از فعالیت مستمر سیستم، بهتر است برای چند ساعت در هفته آن را خاموش کنیم تا موتور سیستم دچار اختلال و آسیب نشود. برای شستشوی چیلر نیز نباید از آب با فشار قوی و یا شوینده‌های شیمیایی استفاده کنیم. در این صورت می‌توانیم از چیلر در مدت‌زمان بیشتری بدون مشکل استفاده کنیم.

تعمیر چیلر تراکمی ساران

 

هزینه تعمیر چیلر ساران

فرایند تعمیر چیلر توسط مراکز و تیم‌های زیادی و با قیمت‌های مختلف انجام می‌شود. تعیین هزینه‌های مربوط به تعمیر چیلر ساران با توجه‌ به عوامل مختلفی تعیین می‌شود. به طور مثال مهارت تعمیرکار و سوابق وی تأثیر زیادی روی تعیین هزینه تعمیر چیلر دارد. در صورتی‌ که از مراکز معتبر درخواست تعمیرکار چیلر کنید، می‌توانید فرایند تعمیر را توسط افراد ماهر و با قیمت مناسب انجام دهید.

همچنین نوع اختلال دستگاه نیز می‌تواند تا حد زیادی روی هزینه نهایی تعمیر تأثیر بگذارد. در صورتی‌ که چیلر نیاز به تعویض قطعات خود داشته باشد، هزینه تعمیر آن بیشتر خواهد بود. درصورتی‌که اختلال دستگاه جزئی باشد و نیاز به تعویض قطعه نباشد، فرایند تعمیر سریع‌تر و با هزینه کمتر انجام می‌شود.

 

نتیجه‌گیری

برند ساران saran یکی از موفق‌ترین برندها در زمینه تولید و عرضه انواع سیستم‌های خنک‌کننده و تهویه است. خرید چیلر از این برند همواره به طور گسترده صورت‌گرفته و طی سال‌های گذشته رشد چند برابری نیز داشته است. پس از خرید، خدمات پس از فروش این برند نیز شامل حال مشتریان می­شود. فرایند تعمیر چیلر ساران توسط نمایندگی‌های این برند و یا تعمیرکاران آموزش‌دیده ماهر انجام می‌شود. مشتریان با استفاده از 2 روش حضوری و غیرحضوری می‌توانند درخواست تعمیرکار کرده و این فرایند را با مناسب‌ترین قیمت به اتمام برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =