اصلی تعمیرات اساسی سردخانه

تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه

 

تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه یکی از خدمات اصلی آرسان سرویس میباشد که پس از اولین تماس مشتری, تیم سرویس تعمیرات آماده اعزام به محل پروژه میباشند. کمپرسور سردخانه یکی از اجزایی است که مستقیماً در کاهش دمای داخل محفظه نقش دارد. این فریون را تحت فشار قرار می دهد که سپس به رویدادهای دیگری منجر می شود و در نهایت هوای داخل اتاق سردخانه را سرد می کند. بنابراین مهم است که همواره کمپرسور به درستی کار کند تا بتواند به بهترین نحو کارایی داشته باشد.

ما می توانیم در کمترین زمان ممکن یک کمپرسور سیلندر پیستونی سردخانه را نوسازی و اورهال کنیم.

 

تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه

 


جایگزین کمپرسور سردخانه


با نظارت بر روندها کیفیت کارکرد کمپرسور سردخانه، سعی کنید انبارهای کاملی از کمپرسورهای سرمایشی بازسازی شده را در انبار آماده برای جایگزینی فوری نگه دارید. تعویض مستقیم تضمین می کند که زمان از کار افتادگی به حداقل  رسد و می توان کیفیت محصول را حفظ کرد. در صورت درخواست، تیم‌های بازوبست کمپرسور سردخانه با تجربه ما نیز می‌توانند کمپرسور قدیمی را حذف کرده و کمپرسور تازه‌ بازسازی شده را، اغلب در عرض چند ساعت، با کمترین اختلال، تعویض کنند. این سرویس در تهران و سراسر کشور در دسترس است.

ظرفیت کمپرسور به اندازه سردخانه ای که دارید بستگی دارد. اگر می دانید به چه نوع کمپرسوری در سردخانه دارید، می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید و ما یکی از مهندسان خود را برای نصب کمپرسور جدید برای شما اعزام خواهیم کرد. ما می توانیم کمپرسور شما را برای شما نصب کنیم حتی اگر بقیه سردخانه قبلاً نصب شده باشد. ما به طور حرفه ای کمپرسور شما را جایگزین میکنیم تا سردخانه شما بدون هیچ مشکلی سرد شود.

ما به سردخانه ها در هر اندازه و کاربری خدمات ارائه میدهیم ، چه شما صاحب یک سوپرمارکت، یک فروشگاه رفاه، یک مرکز خرید یا یک رستوران باشید، مهندسین متخصص ما راه حلی خواهند داشت که نیازهای شما را برآورده می کند.چه در حال اجرا، تعویض، تعمیر یا کنترل و نگهداری سیستم های سرمایشی شما، تیم ما قادر به انجام کار با رعایت استانداردهای صنعت سرمایش خواهند بود.

 

جایگزین کمپرسور سردخانه

 


تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه فریونی


تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه شامل یک بازبینی کامل و سرویس تعمیر تمام کمپرسور می‌شود، تمام قطعات از نظر صحت کارکرد بررسی می‌شوند و تمام تلرانس‌ها طبق توصیه‌های شرکت سازنده ثبت و بررسی می‌شوند. سپس کمپرسور نوسازی میگردد. و قطعات آسیب دیده با قطعات یدکی اورجینال جایگزین میشود.

در مواردی که قطعات مکانیکی از حد مجاز سایش توصیه شده سازنده هستند، می توان آنها را با دقت به استاندارد اصلی ماشینکاری کرد. بازسازی کامل از جمله سیلندر پیستون یا میل لنگ جدید یا بلبرینگ ها، کمپرسورها معمولا قابل تعمیر هستند اما در برخی از موارد آسیب قطعات به حدی میباشد که تعمیرات صرفه اقتصادی ندارد.

حتی کمپرسورهای پیچیده و تکنولوژی بالا نیز به نحو احسن مدیریت و اجرا می شوند. تکنسین های آرسان سرویس  بر تمامی فناوری های لازم مورد استفاده در هنگام تعمیرات اساسی تسلط دارند. مدیریت حرفه ای پروژه تحویل به موقع و حداکثر کیفیت را تضمین می کند.

 

تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه فریونی

 


تعمیرات اساسی سیم پیچی کمپرسور سردخانه


سیم پیچی کمپرسور سردخانه یک فرآیند تخصصی است که آرسان سرویس تاکید زیادی سیم پیچی با دستگاه دارد. همه پرسنل سیم پیچی ما در این زمینه متخصص و با تجربه هستند.  یک دستگاه سیم پیچی ما را قادر می سازد تا به سرعت با انواع و اندازه های استاتور که انعطاف پذیری کامل را ارائه می دهند، برخورد کنیم. این در هنگام برخورد با مدیریت هزینه و زمان تعمیرات بسیار ارزشمند است. ما فقط از مواد با درجه یک برای برآوردن نیازهای صنایع سرمایشی استفاده می کنیم. تمام لاک ها ضد فریون هستند و عایق های استفاده شده مطابق با بالاترین استاندارد است. سیم پیچ  پس از تعویض تحت آزمایش دقیق قرار می گیرد. این شامل تست فلاش تا 2000 ولت به زمین، آزمایش بر روی یک ترانسفورماتور بار کامل و در نهایت جهت چرخش است. قرائت های اهم به صورت تاریخی ثبت و نگهداری می شوند.

تعمیرات اساسی کمپرسور سردخانه طول عمر تجهیزات را افزایش می دهد و چندین سال کارکرد بدون مشکل را تضمین می کند.

 

تعمیرات اساسی سیم پیچی کمپرسور سردخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.