تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه

در سردخانه های زیر صفر و بالای صفر از کمپرسورهای تک مرحله ای پیستونی جهت فشرده سازی مبرد استفاده می شود. کمپرسور بیتزر یکی از برند های تولید کننده کمپرسور های تک مرحله ای پیستونی بوده که از ظرفیت 1.5 تن تبرید تا سردخانه 40 تن تبرید مورد استفاده قرار میگیرد. کمپرسور بیتزر در انواع مختلف زیرصفری و بالاصفری تولید می شوند. تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه و یا به طور کلی تعمیر سردخانه فریونی با کمپرسور بیتزر، با توجه به ویزگی خاص این کمپرسور کاری حساس و نیازمند تخصص و دانش فراوان است.

در تعمیرات کمپرسور بیتزر سردخانه عیب هایی مانند سوختگی سیم پیچ یا ایرادات مکانیکی کمپرسور بیتزر باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرند تا از تکرار مشکلات مشابه جلوگیری به عمل آید. آرسان سرویس با سالها تجربه در زمینه تعمیرات کمپرسورهای برودتی چیلر و سردخانه دراین زمینه به شما کمک خواهد کرد تا باخاطری آسوده تعمیرات کمپرسور بیتزر سردخانه را انجام دهید.

 

تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه

 

پرکابردترین نوع کمپرسور بیتزر در ایران ، نوع پیستونی و نوع اسکرو است که در سردخانه ها فقط از کمپرسور نوع پیستونی بیتزر استفاده میشود. کمپرسورهای بیتزر به کارکرد بسیار نرم و بدون صدا معروف هستند. این کمپرسورها در ظرفیت های مختلف مناسب سردخانه های زیرصفری و بالاصفری و همچنین سیستم تهویه مطبوع تولید می شوند.

مانند همه ی کمپرسورهای پیستونی، برگشت مایع، قاتل اصلی کمپرسور پیستونی بیتزر است که باعث آسیب شدید به مکانیک و سیلندر و پیستون می شود. در این برگشت مایع سیم پیچی کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر نیز به شدت دچار خرابی می شود. در صورت مشاهده کوچک ترین صدای غیرعادی ، لرزش ، پریدن فیوز بلافاصله کمپرسور را خاموش کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.

 

با آرسان سرویس تماس بگیرید تا در اولین فرصت جهت تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه اقدامات لازم انجام گیرد.

 

تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه و بازسازی آن به دلیل حساسیت تلرانس ها و نوع گاز بندی، کاری تخصصی و حساس است. آرسان سرویس از قطعات اصلی و اورجینال و روغن اصلی مطمئن در تعمیرات و راه اندازی کمپرسور استفاده می کند. کمپرسوری که پس از تعمیرات و نصب و راه اندازی توسط آرسان سرویس نصب شود از پشتیبانی فنی برخوردار است. یکی دیگر از خدمات ما تعیین علت خرابی کمپرسور و بررسی صحت عملکرد کمپرسور بیتزر شماست. اگر کمپرسور بدون عیب یابی تعمیر گردد و عوامل خرابی رفع نشود و سیستم نصب و راه اندازی گردد . قطعا طی مدت کوتاهی مجددا کمپرسور خراب خواهد شد.

 

تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه

 

تامین قطعات اصلی کمپرسور پیستونی بیتزر توسط کارشناسان ما و با دقت فراوانی انجام می گیرد. همچنین تعمیر کمپرسور بیتزر سردخانه از سراسر ایران پذیرفته می شود. تنها کافیست کمپرسور سردخانه را بوسیله ی باربری برای ما ارسال کنید. پس از بررسی و اعلام هزینه کمپرسور تعمیر و بازسازی میشود و پس از تست فشار (مکانیکی) و تست الکتریکی تحویل داده می شود.

کمپرسورهای بیتزر محصول کشور آلمان است که در ایران در نمایندگی های فروش قابل فروش و عرضه می باشند. کمپرسور بیتزر در انواع سیستم های سرمایشی و در صنایعی همچون تاسیسات، تهویه مطبوع، صنایع غذایی، داروسازی، کاشی و سرامیک، فولادسازی و صنایع نفت و گاز به صورت گسترده به کار می‌رود.

 


کاربرد کمپرسور بیتزر در سردخانه


سردخانه زیر صفر و بالای صفر (سردخانه میوه و سبزیجات , سردخانه شیلات , سردخانه لبنیات، سردخانه صنعتی، سردخانه گوشت و مرغ و …) یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر کمپرسور سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسور سمی هرمتیک سیلندرپیستونی Bitzer، کامپکت اسکرو Bitzer، سمی هرمتیک اسکرو Bitzer، دو مرحله ای Bitzer و تسمه‌ای Bitzer موجود می باشد.

 


تعمیرات کمپرسور بیتزر سردخانه


تعمیرگاه های مختلفی در سطح کشور به تعمیر کمپرسورهای بیتزر می پردازند که از جمله مهمترین آنها می توان به تعمیرگاه آرسان سرویس اشاره کرد.