تصویر اصلی تعمیر چیلر اسکرال

تعمیر چیلر اسکرال

 

تعمیر چیلر اسکرال به برنامه ریزی پیش رو در نحوه انجام کارها نیاز اساسی دارد. ما مشکلات کوچک را حل می کنیم قبل از اینکه به مشکلات بزرگ تبدیل شوند، داشتن توانایی انجام هر کاری بخشی از چیزی است که ما به آن خدمات سرویس تعمیرات چیلر آرسان سرویس می گوییم.

تعمیر چیلر اسکرال

 

تعمیر چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرال

سطح روغن در حین کارکرد کمپرسور اسکرال چیلر امری بسیار مهم است. این شاخص در همه کمپرسورها به تشخیص کیفیت کارکرد کمک می کند. وقتی همه چیز شروع به اشتباه می کند ما می توانیم به دنبال یک الگو باشیم، جایی که سطح روغن در کمپرسور اسکرال افت کرد باید سریعا تمامی موارد چیلر بررسی و تعمیر چیلر اسکرال شروع شود. این بدان معنی است که ما می توانیم متوجه شویم، سپس مشکلات چیلر را قبل از وقوع یک خرابی پرهزینه حل کنیم. روغن در حین اسکرول تغییر می کند کمپرسور چیلر این نوع کمپرسور دارای یک پورت سرویس برای تخلیه و پر کردن روغن به روال صحیح در داخل کمپرسور انجام می شود.

هیترهای گرمکن روغن در پایین کمپرسورها روغن را در دمای مورد نیاز نگه می دارند به طوری که باعث عدم ایجاد سایش کمپرسور هنگام راه اندازی و اطمینان از اینکه مبرد نمی تواند در هوای سرد به مایع تبدیل شود. همانطور که یک کمپرسور نمی تواند فشرده سازی مایع را انجام دهد، چون خرابی کمپرسور رخ می دهد. تماس معمولی بسته روی استارت کمپرسور دلتا کنتاکتور معمولاً بخاری را روشن می کند، هنگامی که هیتر خاموش می شود کمپرسور شروع به روشن شدن می شود. عملکرد همه این هیترها باید در هر تعمیر چیلر اسکرال بررسی می شود.

تعمیر چیلر تراکمی اسکرال

 

فشار دیسشارژ چیلر با کمپرسور اسکرال

در تعمیر چیلر اسکرال دمای تخلیه بسیار مهم است که دمای دیسشارژ خیلی بالا نباشد، زیرا این عامل باعث شکسته شدن مبرد است. اسید و لجن همانطور که قبلا ذکر شد، اسید باعث پوسیدگی، عایق روی سیم پیچ های مسی داخل کمپرسور میشود. هنگامی که این اتفاق می افتد، باعث سوختن سیم پیچ منجر می شود، و یا باعث می شود فیوزها منفجر شوند و خراب شوند. در این مواقع تعویض کمپرسور اسکرال چیلر راه درمان است که گران و ناخوشایند است.

 

فشار ساکشن چیلر با کمپرسور اسکرال

فشار مکش کافی برای اطمینان از گردش خوب روغن مورد نیاز است. نکته مهم در تعمیر چیلر اسکرال این است که در چیلرهای اسکرال باید از کاهش فشار کم جلوگیری کنیم چرا که اثار مخربی برای کمپرسور به بار می اورد. همیشه باید کمپرسور در جای خود و برای از بین بردن لرزش را بررسی کنیم.

سفتی با آچارهای گشتاور درست است و لاستیک ها را به صورت دوره ای باید عوض شود. زمانی که عملکرد یک کمپرسور به طور غیر قابل کنترل به صدا در می آید به خصوص در هنگام راه اندازی و روشن کردن، این معنی را می دهد که کمپرسور اسکرال آسیب دیده و برای برنامه تعویض کمپرسور اقدام عملی شود. تعویض کمپرسور اسکرال حتما باید طبق دستورالعمل شرکت تولید کننده صورت گیرد که شامل موارد مهمی است. یکی از این موارد انتخاب کمپرسور جایگزین با کمپرسوری مطابق با مشخصات کمپرسور آسیب دیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.